Piedalies 2012. gada pavasara talkā un apmeklē Rīgas Motormuzeju bez maksas!

Sens autoCeļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina piedalīties Lielajā 2012. gada pavasara talkā Biķernieku trasē. Talkas dalībnieki 21.04.2012., pulksten desmitos tiek gaidīti pie Biķernieku kompleksās sporta bāzes (BKSB) biroja ēkas S.Eizenšteina ielā 4 vai pie Linezera, kas atrodas trases iekšienē. Lielās talkas laikā tiek plānots sakopt Linezera apkārtni, tribīnes un trases sarežģītāko līkumu, kuram dots nosaukums „Elkonis”, kā arī kartodromu un tā apkārtni.

Biķernieku trase ir pirmā profesionāli būvētā auto un moto šosejas trase Baltijā, kas sportistu un skatītāju lietošanā tika nodota 1966.gadā. Tā laika projektētāju prasmi speciālisti atzinīgi vērtē vēl šodien, bet par entuziastu brīvprātīgo, nesavtīgo darbu trases celtniecībā tiek stāstītas leģendas.

Pēc talkas leģendārajā trasē čaklie talcinieki varēs bez maksas apskatīt trasei blakus esošo lielāko motormuzeju Baltijas valstīs – Rīgas Motormuzeju, kur patlaban ir izstāde „Amerikāņu muskuļauto skaistums”. Izstādē vienkopus aplūkojams plašs pagājušā gadsimta 60./70.gadu amerikāņu jaudīgo ielas sporta mašīnu klāsts – Dodge ChallengerChevrolet Corvette StingrayChevrolet Camaro mark I, Chevrolet De Luxe Low Rider un citas. Ekspozīcija tapusi sadarbībā ar amerikāņu automašīnu īpašnieku biedrību „Amerikāņu auto klubs”.  Amerikāņu spēkrati muzejā būs apskatāmi līdz 2012.gada 6.maijam.

AVOTS: http://www.csdd.lv/lat/noderiga_informacija/preses_relizes/2012/?doc=1196

Saistītie raksti: Bezmaksas SMS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti