Kur var tulkot tekstu?

Top 5 vietas kur var tulkot tekstu

  1. Ja runājam par automatizēto MT, tad kā TOP1 noteikti jāmin mūsu pašu hugo.lv (tas pats Tildes tulkotājs). Tulkojumi šeit iespējami latviešu, angļu un krievu valodās. Kā min paši izstrādātāji, tad atrodas soli priekšā Google Translate.
  2. Otrajā vietā būs Google tulkotājs – ātri un visās pasaules valodās, pastāvīgi uzlabojas un attīstās. Tiesa ar dzeju utml. liriku galā protams ne tuvu netiks.
  3. Bing tulkojumi (https://www.bing.com/translator). Līdzīgs produkts kā Google, bet izstrādātājs ne mazāk plaši pazīstams – Microsoft. Kvalitāte arī statistiskajās metodēs un mašīntulkošanā balstīta – attiecīgi samērā labam tulkojumam pa vidu var trāpīties gana daudz pilnīgi nesaprotami vai pat kuriozi atsevišķu teksta daļu tulkojumi.
  4. Citi tiešsaistē pieejami tulkošanas rīki: Linguee, SDL Trados Studio, MemoQ, Memsource, Zanata, WordFast Pro, SmartCAT, OmegaT. utt.
  5. Profesionāli tulkošanas pakalpojumi. Tulkošanas biroji, kur var tulkot tekstu profesionāli, nodarbojas ar tulkošanas pakalpojumu sniegšanu un automatizētos rīkus izmanto minimāli, lielāko daļu darba paveicot pateicoties profesionāliem tulkiem un tulkotājiem.

Tulkošanas pakalpojumu birojs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti