iPad, iPhone un iPod lietotājiem 3 mēnešus bez maksas būs pieejama Encyclopaedia Britannica

Enciklopēdijas lietojumprogramma par brīvuV/A “Kultūras informācijas sistēmas” sadarbības partnere Encyclopædia Britannica, projekta “Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros, Latvijas bibliotēku izmantotājiem trīs mēnešus bez maksas piedāvā izmēģināt savu jaunāko izstrādājumu – lietojumprogrammu “Encyclopaedia Britannica App”. Encyclopaedia Britannica ir viens no pasaules lielākajiem un izmantotākajiem uzziņu avotiem, kura resursi tagad ir pieejami arī iPad, iPhone un iPod lietotājiem. “Encyclopaedia Britannica App” piedāvā pieeju Encyclopaedia Britannica publikācijām un attēlu galerijām, augstas izšķirtspējas fotogrāfijām, diagrammām, shēmām un citiem nederīgiem materiāliem.

Šis piedāvājums sevišķi izdevīgs varētu būt tieši studentiem, kas sava aktīvā dzīvesveida dēļ, ir biežākie mobilo tehnoloģiju izmantotāji. Reklāmas kampaņas mērķis ir radīt interesi par kompānijas produktiem un vairot izpratni par savstarpējās sadarbības radītajām iespējam.

“Encyclopaedia Britannica App” 2012. gadā savā kategorijā ir ieguvis balvu “Best Reference App”.

Lejupielāde: http://itunes.apple.com/gb/app/encyclopaedia-britannica/id483033758?mt=8

AVOTS: http://www.kis.gov.lv/2012/06/encyclopaedia-britannica-piedavas-bezmaksas-izmeginajumu-vasara-ipad-iphone-un-ipod-lietotajiem/#.T9ndhohVuEo.twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti