SMS kredīts bez maksas

Internetā ir pieejams divu veidu bezmaksas SMS kredīts: 1) telefona bezmaksas sms kredīts zvanu/sms veikšanai no mobilā telefona un 2) naudas sms kredīts, saņemot aizdevumu uz savu kontu no aizdevēja. Šajā rakstā tiks detalizētāk aplūkots finanšu kredīts jeb naudas aizdevumi un aizņēmumi internetā.Vai bezmaksas SMS kredīts vispār pastāv?

Jā, bezmaksas SMS kredīts internetā pastāv un ir pieejams dažādos uzņēmumos un firmās dažādās formās.

Eiro monētas aizdevums
Eiro monētas

  1. Piemēram, VIA SMS saviem klientiem piedāvā iespēju pirmo kredītu paņemt izņēmumā bez maksas, t.i. tā ir “iespēja jaunajiem klientiem saņemt naudu bez komisijas maksas” jeb kā raksta VIA SMS “būtībā pirmais kredits bez maksas ir pakalpojums ar 100% atlaidi, t.i., tik, cik aizņēmies, tik arī ir jāatdod.” Citiem vārdiem sakot tas ir kredīts bez procentiem. Vēl konkrētākus skaitļus uz 05.12.2019. var atrast VIA SMS mājas lapā: “Jaunajiem klientiem pirmajam aizdevumam 300€ apmērā procenti par aizdevuma lietošanu pirmajās 30 dienās ir 0€, aizdevuma procentu likme 40.20% gadā, GPL ir 43.30%. Kopā atmaksājamā summa ir 300€.”
  2. Tāpat uz šo brīdi (2019 un 2020 gadu mija) bezmaksas sms aizdevumu var iegūt bino.lv kurš piedāvā pirmo aizdevumu līdz 1000 eiro ar 100% atlaidi komisijas maksai. Piedāvājums ir spēkā tikai jauniem klientiem un savlaicīgi izpildot savas saistības. Piedāvājums strādā uz 30 dienu termiņu – t.i., ja aizdevums tiek atdots pēc 30 dienām, tad aizdevējam jāatrgriež tikai aizņemtā summa bez procentiem un citām papildus maksām.
  3. Ir noteikti arī vēl citi varianti kur dabūt bezmaksas sms kredītu, tos var atrast gan pa tiešo pie aizdevējiem vai arī uzspiežot un interneta reklāmām.

Eiro banknotes
Eiro banknotes

Ko īsti nozīmē – bez maksas kredīts?

Bezmaksas kredīts nozīmē to, ka kredītam netiek piemērota komisijas maksa un procenti, tas ir, jāatdod būs tikai tik cik aizņēmies. Protams, ar nosacījumu, ja nauda tiek atdota laikus un bez kavējumiem. Bezmaksas SMS vai jebkāds cits kredīts nenozīmē to, ka nauda nebūs jāatdod! Pilnīgi visa summa būs jāatdod aizdevējam laikus. Vienīgais kas netiks jāmaksā šādā reizē būs % un komisijas. Parasti šāds piedāvājums firmās tiek dots pirmajam aizdevumam jaunam klientam un parasti uz 30 dienu termiņu. Vēlāk tam pašam aizņēmējam par kredītu vienmēr jau būs jāmaksā.


Bezmaksas SMS kredīts
Bezmaksas SMS kredīts

Vai bez maksas patiešām būs bezmaksas?

Jā, bezmaksas patiešām nozīmē par brīvu. Taču tajā nozīmē, kas tika minēta iepriekš augstāk – ka tas attiecināms tikai uz pašiem procentiem% un komisijām un pie noteikuma, ka tiek ievēroti visi termiņi! Pati aizņemtā pamatsumma būs jāatgriež vienmēr – neatkarīgi no akcijas piedāvājuma u.c. apstākļiem. Tāpat vienmēr kārtīgi jāiepazīstas ar aizdevēja līguma nosacījumiem- jo tur sīki un smalki aprakstīts kas notiek gadījumā ja sms vai kāda cita veida aizdevuma termiņš tiek kavēts utt.


SMS kredīts telefonam vai SMS kredīts kā aizņēmums?

SMS kredīts telefonam un SMS kredīts kā aizņēmums nav viens un tas pats, kaut arī abos gadījumos runa ir par naudas līdzekļu piešķiršanu klientam un par noteiktu pakalpojumu izmantošanu. Pirmajā gadījumā tiek piešķirts telekomunikāciju pakalpojums – lai klients varētu piezvanīt, nosūtīt sms īsziņas un/vai lietot interneta datu plānu. Savukārt otrajā gadījumā, piemēram, kad tiek ņemts bezmaksas SMS kredīts – ar telefona palīdzību tiek ņemts aizdevums internetā. Parasti atšķiras piešķirto summu apjoms – tāpēc ņemot sms kredītu noteikti kārtīgi iepazīstieties ar aizdevuma noteikumiem un izvērtējiet savu spēju kredītu laicīgi un pienācīgi atdot aizdevējam.


Kur var saņemt bezmaksas SMS kredītu?

Bezmaksas SMS kredītu var saņemt gan internetā, gan arī aizdevēju filiālēs. Abos gadījumos aizņēmējam ir jāpierāda sava identitāte (ID vai pase) un jābūt atvērtam bankas kontam Latvijā. Internetā Google meklētājā kredītiestādes ir pieejamas pēc tādiem atslēgvārdiem kā “naudas aizdevums”, “kredīts internetā”, “bezmaksas sms kredīts”, “online jeb tiešsaistes aizdevums”, “ātrais kredīts”, un tamlīdzīgi. Spiežot uz attiecīgajiem meklēšanas rezultātiem un/vai attiecīgajām reklāmām būs ātri un vienkārši atrast un atlasīt sev piemērotāko aizdevumu.


Kas izsniedz SMS kredītu?

SMS kredītu izsniedz uzņēmumi, kuru galvenā saimnieciskā darbība ir saistīta ar aizdevumu izsniegšanu un tie ir atbilstoši reģistrēti Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā. Uzņēmumiem var arī pieprasīt Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izsniegtu Licenci, kas apliecina, ka aizdevēju kompānija ir atbildīgs aizdevējs, kas darbojas atbilstoši likumam.
Esiet uzmanīgi no kā aizņematies! Aizdevējam noteikti jābūt reģistrētam un atrodamam UR datu bāzēs!


Cik vecam jābūt, lai saņemtu SMS kredītu?

Tas atkarīgs no aizdevēja. Ir iestādes, kuras izsniedz kredītu no 18 gadu vecuma. Taču ir arī iestādes, kuras izsniedz kredītu no 19 vai 20 gadiem un vēlāk. Lai uzzinātu kura iestāde piemēro kādus aizdevuma ierobežojumus attiecībā uz vecumu, sazinieties ar potenciālo kreditoru. Katrā ziņā nepilngadīgām personām zem 18 gadu vecuma sliekšņa aizdevumi un kredīti nav pieejami un nav likumīgi!


Cik ilgi kredīts būs bez maksas?

Kredīts tiek izsniegts uz laika periodu par kādu vienojaties ar aizdevēju. Bezmaksas kredīts parasti netiek izsniegts ilgāk par 1 mēnesi jeb 30 dienām. Savukārt maksas kredīts ar % un/vai komisijām var būt ar termiņu no 62 dienām līdz pat 5 gadiem. Kredīts tiek uzskatīts par apmaksātu ar dienu kad nomaksāts pēdējais likumīgi noteiktais maksājums, kas arī var būt pirms sākotnēji noteiktā aizdevuma termiņa, ja parādnieks spēj apmaksāt kredītu ātrāk pirms termiņa.


Ātrais SMS kredīts
Ātrais SMS kredīts

Kā man būs jāatdod SMS kredīts?

SMS kredīts ir jāatdod tādā veidā ka noteikts savstarpēji noslēgtajā un parakstītajā līgumā. 99.9% gadījumu tas būs bankas pārskaitījums un kreditētāja bankas kontu. Tas ir ērti abām pusēm, jo pārskaitījums vienlaicīgi tad arī var tikt uzskatīts par pierādījumu notikušajam maksājumam. Tas attiecīgi izslēdz strīdus un pārpratumus par it kā notikušu vai nenotikušu maksājumu.


Kad man būs jāatdod SMS kredīts?

Ātro kredītu ir stingri ieteicams atdot norunātajā veidā un līgumā fiksētajā termiņā. Termiņš ir atkarīgs no savstarpēji un iepriekš panāktās vienošanās par aizdevumu. Tās var būt 30 dienas 62 dienas, gads vai 3 gadi – viss atkarīgs kā individuāli esat vienojušies ar aizdevēju. Tas pats arī attiecas uz gadījumiem, kad maksājumi veicami pa daļām. Pretējā gadījumā aizdevējs jeb kreditors būs tiesīgs aizņēmējam jeb debitoram piemērot soda procentus un/vai citas soda komisijas maksas.


Kam būs jāatdod SMS kredīts?

SMS ātrais kredīts būs jāatdod tam pašam uzņēmumam jeb firmai, ko kura aizņēmums paņemts. Izņēmuma gadījums var būt tad, ja uzņēmums nodod savas prasījuma tiesības citai personai (t.i. cedē līgumu). Tad kredītsaistības pilnā mērā sedzamas un maksājumi dzēšami attiecībā pret to juridisko vai fizisko personu, kura ieguvusi sākotnējā aizdevēja tiesības un pienākumus.


Vai bezmaksas SMS kredīts būs arī jāatdod?

Jā, pavisam noteikti. Neskatoties uz to, vai kredītpiedāvājums satur akcijas, atlaides, īpašos piedāvājumus un citus mārketinga veicinātājus, aizņēmējam vienmēr jārēķinās ar to, ka aizdevums jebkurā gadījumā galu galā būs pilnā mērā un ar visām komisijas maksām un procentiem jāatgriež aizdevējam. Sliktākajā gadījumā, ja aizdevējs nerīkojas godprātīgi, tad lieta var tikt nodota parādu piedziņas kompānijām, tiesām un maksātnespējas administratoriem, kas var beigties ar aizņēmēja juridisku bankrotu.


Cik ilgi bezmaksas kredītu var paturēt?

Vienīgi tik ilgi, cik ilgi to paredz aizdevuma-aizņēmuma līgums, kas noslēgts starp sms kredīta aizņēmēju un ātrā kredīta aizdevēju. Kā minēts iepriekš tas var būt 1 mēnesis un tie var arī būt 2, 3, 4 vai pat 5 gadi. Viss atkarīgs no jūsu savstarpēji noslēgtās vienošanās nosacījumiem.


Vai kredītam vajadzīga kredītkarte?

Ne gluži. Ir vajadzīgs bankas konts. Parasti gan debetkarte un/vai kredītkarte šādam kontam ir piesaistīta. Tāpat arī no bankomāta būs vieglāk un ātrāk izņemt aizdoto naudu ar karti, nevis doties uz bankas filiāli un gaidīt rindā, kamēr jums tur nauda tiks izsniegt fiziski uz rokas.


Vai kredītam vajadzīgs bankas konts?

Jā, ja vēlaties naudas aizdevumu nokārtot internetā, tad bez bankas konta to nebūs iespējams izdarīt. Pirmkārt, Jums savs konts pie aizdevēja būs jāverificē (nosūtot uz aizdevēja kontu 0.01 EUR). Otrkārt, uz to tiks nosūtīta jūsu aizņemtā nauda. Bez mūsdienīgu digitālo rīku un risinājumu (mobilais telefons, internetbanka, bankomāts, kredītkarte, kodu lietotne jeb aplikācija) izmantošanas naudas aizņēmumu internetā praktiski nebūs iespējams saņemt.


Vai SMS kredītam vajadzīga pilngadība?

Jā, SMS kredītam ir vajadzīga pilngadība (skat. arī punktus augstāk). Personai, lai saņemtu naudas aizdevumu, jābūt vismaz 18, 19 vai 20 gadus vecai (atkarībā no aizdevēja noteikumiem).


Vai SMS kredīts ilgtermiņā ir par maksu?

Jā, kredīts ilgtermiņā vienmēr būs par maksu. Jo aizdevējam ir jāsedz gan savas administratīvās izmaksas, gan arī riski, kas saistīti ar šo uzņēmējdarbības nozari, gan arī jāgūst peļņu atbilstoši saviem uzņēmuma statūtiem. Tikai īstermiņa akcijas piedāvājumi var uz laiku tikt reklamēti kā bezmaksas – piemēram ‘bezmaksas aizdevums uz 30 dienām’, ‘pirmais aizņēmums bez maksas’, ‘ātrais kredīts par brīvu jaunajiem klientiem’, ‘atdod tikai to ko aizņēmies’ utml. Kad reklāmas termiņš būs iztecējis, tad aizņēmumam tālāk noteikti tiks noteikta maksa par aizdevuma pakalpojumu.


Ko es iegūstu ņemot SMS kredīts?

Ņemot SMS kredītu cilvēks iegūst iespēju ļoti ātri un minimālā termiņā tikt pie naudas līdzekļiem, ļoti steidzamu vajadzību apmierināšanai un steidzamu problēmu atrisināšanai. Piemēram, ja vajadzīgs steidzams auto remonts, ir radušies steidzami neplānoti medicīniskie izdevumi, jāpaspēj nopirkt kāda prece par ļoti izdevīgu akcijas cenu, bet līdz algas dienai vēl palikušas dažas dienas. Tāpat akūta naudas vajadzība var parādīties brīvdienās vai diennakts laikā, kad citi naudas iegūšanas veidi (aizņemšanās no draugiem, radiem, paziņām, kolēģiem, bankām un citām kredītiestādēm) nav pieejami. Jautājumi un atbildes. Q&A. FAQ un BUJ – jeb biežāk uzdotie jautājumi saistībā ar kredītiem.


Ko es zaudēju ņemot SMS kredītu?

Ņemot SMS kredītu tiek uzņemtas finansiālas saistības, kuras agri vai vēlu būs jānokārto. Ar “zaudējumu” attiecīgi jāsaprot procentu un/vai komisiju maksājumi, kas izriet no aizdevuma. Tā faktiski ir samaksa par sniegto pakalpojumu, kuru sniedz aizdevējs. Potenciāli ilgtermiņā zaudēt var arī savas nevainojamās kredītvēstures statusu, ja netiek ievēroti aizdevuma slēgšanas līguma noteikumi – t.i. netiek pildītas aizdevuma līgumiskās saistības: netiek veikti maksājumi, maksājumi notiek neregulāri, maksājumu apjoms neatbilst parādsaistību grafikam vai ja ar līgumu noteiktie maksājumi tiek pārtraukti pavisam tā arī nesedzot aizdevuma pamatsummu, procentus un salīgtās komisijas maksas. Tādā gadījumā zaudēta būs ne tikai nauda, bet arī aizņēmēja reputācija un kredītvēstures labais statuss.


Vai es varu paņemt SMS kredītu kāda cita vietā?

Nē, šādas darbības ne tikai nav vēlamas, bet arī ir krimināli sodāmas. Tāpat aizdevējs neaizdos naudu, ja tam radīsies kaut mazākās aizdomas, ka aizņēmējs rīkojas negodprātīgi, nelikumīgi vai noziedzīgi. Pieteikties kredītam var tikai tā persona, kura plāno aizdevumu ņemt uz sava vārda.


Vai tam ir nozīme, kurā vietā dzīvoju, kad ņemu bezmaksas SMS kredītu internetā?

Interneta laikmetā tam īsti nav nozīmes, kur aizņēmējs fiziski atrodas. Kredītu var pieteikt un saņemt internetā teju ikviens pilngadīgs Latvijas pilsonis, kuram ir laba kredītvēsture, viedtelefons un un Latvijā strādājoša internetbanka. Tāpat arī aizdevumu var atgriezt caur internetu, fiziski pat neierodoties nebanku aizdevēja filiālē vai birojā.


Kādas firmas piedāvā ātro kredītu internetā?

Lielākās firmas un uzņēmumi, kuri pašlaik piedāvā ātros kredītus un aizdevumus internetā ir:

Bino.lv jeb SIA “Extra Credit”
Sefinance.lv jeb SIA “Sefinance”
Ferratum.lv jeb “Ferratum Bank” p.l.c.
Credit24.lv jeb SIA “IPF Digital Latvia”
Sohocredit.lv jeb SIA “Soho Group”
VIASMS.lv jeb SIA VIA SMS
VIVUS.lv jeb SIA VIVUS
Soscredit.lv jeb “SOS CREDIT”
kā arī PrivatBank, BigBank, inBank, IncreditGroup, Lateko, Nord Līzings, Mogo un citi.


Kas notiks, ja nevarēšu atmaksāt SMS kredīts?

Lietas, kas notiek ja nav iespējams atmaksāt ātro sms kredītu ir sekojošas:
– No sākuma tiek izteikti brīdinājumi par nenokārtotajām saistībām;
– Pēc tam tiek piedāvāts vienoties par termiņu, kurā tomēr saistības varētu tikt nokārtotas.
– Ja tomēr saistības un grafiki pēc atkārtotiem brīdinājumiem netiek nokārtoti, tad uzņēmums, kurš izsniedza kredītu, var vērsties parādu piedziņas kompānijā un jūsu lietu cedēt, t.i. nodot šai kompānijai.
– Kompānija cenšas ar jums vienoties par parādu atmaksu.
– Ja tomēr arī tas netiek pildīts no jūsu puses, tad lieta var nonākt arī līdz tiesai un maksātnespējas procedūras ierosināšanai.
– Maksātnespējas gadījumā personai no savas mantas piespiedu kārtā var nākties apmaksāt savu parādu nosegšanu pilnā apmērā un piespiedu kārtā, kā arī ar tiesas izpildītāju starpniecību personai, kura ir parādā, var tikt atsavinātas tādas lietas un personīgie īpašumi kā automašīnas, dzīvokļi, mājas u.c. veida īpašums. Fiziskās personas maksātnespējas lietas nosacīta izdevīguma dēļ var iznākt kārtot Lielbritānijā un tad tulkot un iesniegt Latvijā UR saskaņā ar AK (UK) un LV jurisdikciju.


Kur var redzēt un pārbaudīt manu kredītvēsturi?

Savu kredītvēsturi var redzēt un pārbaudīt AS “Kredītinformācijas Biroja” (KIB) interneta lapā MANAKREDITVESTURE.LV . Kā KIB mina savā mājas lapā: “KIB ir dibināts 2013.gada maijā un ir pirmais licencētais kredītinformācijas birojs Latvijā, tā darbību datu apstrādes jomā licencē un uzrauga Datu Valsts Inspekcija. AS Kredītinformācijas Birojs akcionāri ir AS “Swedbank” AS,  AS “SEB banka”, AS “Luminor Bank”, AS “Citadele banka, AS “ABLV Bank” un staurptautisks kredītinformācijas biroju operators Creditinfo Grupa.” Savu kredītvēsturi tur var aplūkot autentificējoties caur savu internetbankas (Citadele, Luminor, SEB, Swedbank) profilu.


AV: apskats, atsauksme, naudas kredīts internetā bez procentiem %, kopsavilkums, bez maksas, bezmaksas, par brīvu, par velti, bezmaksas sms kredīts, bezmaksas sms kredīts telefonam, bezmaksas sms kredīts naudai, internetā, tiešsaistē, online, nepieciešams ļoti, vajadzīgs, uz datora, no datora, datorā, telefonā, planšetā, klēpjdatorā, desktop, risinājums, ienesīga reklāma, augsts ienesīgums, superīga peļņa, milzīgi procenti , negodīga prakse, bezprocentu kredīts, pilnīgi bez procentiem, pelņas struktūra, 0% aizdevums, bez procentiem, ātrais, ātrie, ātri, diagramma par baltu velti met pakaļ naudu, dod man naudu par brīvu un planšetē, planšete, jautājumi un atbildes, buj, faq, Q&A, kopsavilkums, vājprātīgi cipari summary, aplēse, aprēķins, mobilais, smārtfons, telefons, viedtelefons, tablete, tablet, tālrunis, cell phone, telefonā, latvijā, rīgā, digitāls, gribu aizņemties kredītu, elektronisks, elektroniski, ciparu, ātri, ērti, izdevīgi, izdevīgs, bezmaksas, skaidra nauda, pārskaitījums, norēķiniem, un rēķiniem, apmaksāt un nomaksāt kā arī samaksāt tostarp, banka, finanšu iestāde, aizdevējs, aizņemties, kur var aizņemties internetā, banka, nebanku aizdevējs, kompānija, firma, uzņēmums, fiziskai personai, man, ir ļoti vajadzīgs kredīts uzņēmumam, aizņēmumu, aizdevumu, aizņemties, aizņemt, normāli procenti, nelieli procenti, ar maziem maksājumiem, uz cik ilgu laiku, nedārgi, lēti, pa lēto, minimāli procenti, tūlīt ņemšu kredītu internetā tiešsaistē online, mazi procenti, nulles 0 %, brīvdienas, kredītbrīvdienas, sarunāt, vienoties, bezmaksas atdošana, lati, lvl, eiro, auro, eur, usd, valūta, apmaiņa, kurss, par brīvu un par velti. Kā arī patēriņa kredīts, kredīts bez procentiem, pavisam bez pročiem, kredīts internetā, jaunieši, bērni, pieaugušie, pensionāri, sludinājumi internetā, bezmaksas reklāma internetā, kur, kā , kad kāpēc, kas un ko, kredīts mašīnai, mājai, zemei, dzīvokli, bez ķīlas un bez galvojuma, ātri un izdevīgi, bez liekām saistībām, aizņemies atbildīgi, ja vien esi spējīgs aizņemto naudu atdot, brīvdienas, svētki, svētku dienas, atvaļinājums, alga, pabalsts, palīdzība finansiāla nepieciešama, grafiks un vairāki grafiki. Īpaši svētkos, Ziemassvētkos, jaunajā gadā un citās brīvdienās, Latvijā, Rīgā, LATVIA, Vācija, Norway, Germany, caur internetu.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti