Bezmaksas SMS

Sūti BEZMAKSAS SMS uz visu operatoru tīkliem ⇩ŠEIT⇩ !!!
Nekādas reģistrācijas un pilnīgi par brīvu!

Lai sūtītu īsziņas nav nepieciešams pieslēgums, kredīts vai telefons.

Citas bezmaksas SMS sūtīšanas iespējas

Bezmaksas SMS nosūtīšana par velti ir iespējama izmantojot dažādus interneta resursus. Pirms sūtīt SMS bezmaksas, īpaši uz numuriem, par kuriem nezināt, pie kura operatora tie pieder, ļoti vērtīgi ir apmeklēt interneta vietni numuri.lv, kur iespējams noskaidrot tev interesējošā numura piederību kādam konkrētam tīklam / operatoram. Šajā interneta vietnē tiek parādīts ne tikai tas, kāda operatora pakalpojumus numura īpašnieks izmanto šobrīd, bet arī tas pie kāda operatora numura īpašnieks ņēmis pakalpojumus sākotnēji, kad savu numuru iegādājies.

Kad ir noskaidrots numura, uz kuru vēlaties sūtīt SMS bez maksas, operators jeb pakalpojuma nodrošinātājs, jums tālāk vienkārši jāizvēlas attiecīgā mājas lapa, no kuras sūtīt SMS bezmaksas.

AV: Latvia, Russia, United Kingdom, Germany, Benin, Sweden, Ukraine, Estonia, Denmark, United States, Spain, Norway, Nigeria, Turkey, Netherlands, Lithuania

Bezmaksas SMS Bite

Lai sūtītu bezmaksas SMS Bite telefona īpašniekam, jums jāapmeklē speciāla tālruņu operatora Bite mājas lapa, kas paredzēta bezmaksas SMS nosūtīšanai: http://www.bite.lv/lv/node/1078. Apmeklējot šo tīmekļa vietni, bezmaksas īsziņas iespējams sūtīt tikai „BITE Latvija“ klientiem. Nosūtāmo īsziņu skaits nav ierobežots. Vienas īsziņas sastādīšanai ļauts izmantot ne vairāk par 398 zīmēm. Lai ziņa adresātam tiktu pienācīgi nosūtīta, pirms bezmaksas SMS nosūtīšanas, nepieciešams ievadīt norādīto drošības kodu, lai bezmaksas īsziņu nosūtīšanas sistēma un šī pakalpojuma izmantotāji tiktu aizsargāti pret dažāda rakstura nesankcionētām darbībām. Pēc bezmaksas SMS nosūtīšanas, ziņas sūtītājs saņem apstiprinājumu par īsziņas veiksmīgu nogādāšanu adresātam, bet adresāts – parasti dažu sekunžu laikā saņem tevis sūtīto ziņu!

Bezmaksas SMS LMT (Okarte)

Lai nosūtītu bezmaksas SMS LMT jeb Latvijas Mobilā Telefona klientiem, bezmaksas īsziņas sūtītājam ir jāapmeklē LMT galvenā mājas lapa http://www.lmt.lv/lat/sakumlapa. Sūtīt SMS bez maksas šajā lapā iespējams izmantojot pogas “Sūti īsziņu!” un “Sūti MMS!” (pogas ir izvietotas lapas kreisajā slejā zem meklēšanas loga un svarīgākajām kategorijām). Līdzīgi kā sūtot bezmaksas SMS Bite klientiem, bezmaksas SMS no šīs lapas tiek attiecīgi nosūtītas tikai LMT pakalpojumu izmantotājiem, un, lai to izdarītu, pirms ziņojuma nosūtīšanas blakus pogai “Nosūtīt” norādītajā laukā jāievada drošības kods. Nosūtot SMS LMT bezmaksas, nosūtāmās ziņas maksimālais garums ir 143 zīmes. LMT SMS bezmaksas nosūtīšana un saņemšana parasti aizņem tikai dažas sekundes.

Kā jau tika minēts, līdztekus LMT bezmaksas SMS sūtīšanai interesentiem ir dota iespēja sūtīt par velti arī MMS ziņojumus. Tāpat kā sūtot SMS par brīvu uz LMT arī te sūtītājam attiecīgajos lauciņos jāievada saņēmēja tālruņa numurs, teksts (līdz tūkstoš zīmēm garš) un drošības kods. Papildus tam ziņojuma sūtītājs norāda sūtījuma tematu, kā arī var pievienot attēlu no sav pieejamās galerijas.

Bezmaksas SMS Tele2

Sūtīt bezmaksas SMS Tele2 pakalpojumu izmantotājiem ir iespējams izmantojot sekojošo mājas lapu: http://www.utils.trigger.ee/smssend.phtml?countlang=LV-LV. Lai sūtītu bezmaksas SMS no interneta šajā lapā telefona numuram jāsastāv no 8 cipariem un jāsākas ar divnieku. Bezmaksas īsziņas maksimālais garums var būt 143 simboli jeb rakstu zīmes. Tāpat kā divi iepriekšējie tālruņu pakalpojumu operatori arī Tele2 neuzņemas nekādu atbildību par bezmaksas īsziņas saturu. Lai nosūtītu ziņu un aizsargātu ziņas saņēmēju pret nesankcionētām darbībām arī šajā lapā pirms pogas “Nosūtīt!” nospiešanas lietotājam jāievada drošības kods.

Bezmaksas SMS Triatel

Nosūtīt bezmaksas SMS ir iespējams arī Triatel klientiem vai to paziņām un draugiem. Bezmaksas SMS sūtīšana iespējama apmeklējot sekojošu adresi: http://www.baltia.net/lv/messages. Pieļaujamais nosūtāmās īsziņas garums šajā lapā ir 140 zīmes.  Klientu ērtībai ir arī norādīts Triatel informatīvais tālrunis, uz kuru iespējams zvanīt iespējamo neskaidrību gadījumā.

Bezmaksas SMS Amigo

Uzņēmuma ZetCOM aprūpē esošais pakalpojums, ļauj sūtīt bezmaksas SMS internetā arī Amigo priekšapmaksas karšu īpašniekiem. Sūtīt SMS bez maksas iespējams apmeklējot sekojošu interneta adresi http://www.amigo.lv/#sms. Arī šeit SMS bezmaksas sūtīšanai nepieciešams ievadīt saņēmēja tālruņa numuru, īsziņas tekstu un drošības kodu, bet ziņas garums nedrīkst pārsniegt 137 simbolu skaitu.

Bezmaksas SMS uz visiem tīkliem

Ja jums kaut kādu iemeslu pēc neizdodas noskaidrot tālruņa operatora tīkla nosaukumu, uz kuru jums nepieciešama SMS sūtīšana bezmaksas vai augstāk minētās lapas dotajā brīdī nav pieejamas, ir iespējams izmantot universālu bezmaksas SMS ziņojumu nosūtītāju, kurš darbojas visos tīkos. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sūtīt SMS par brīvu LMT, TELE2, TRIATEL, AMIGO vai BITES klientam, SMS sūtīšana bez maksas notiks automātiski un tavs 143 zīmju garais ziņojums pats atradīs ceļu pie tā telefona operatora, kura pārziņā būs tevis ievadītais numurs. Arī šis serviss (http://sms.02.lv/send/bezmaksas/02-10/ID/) parasti īsziņas bez maksas nogādā saņēmējiem īsā laikā, tomēr jāņem vērā, ka dažkārt ziņas nosūtīšana arī aizkavējas.

Bezmaksas SMS

Ja arī Tev ir zināms kāds lielisks  bezmaksas serviss, ar kura palīdzību iespējams Latvijā vai ārzemēs nosūtīt īsziņu par velti, lūdzu, pastāsti par to arī citiem zemāk komentāros! Tā mēs palīdzēsim viens otram ietaupīt vēl efektīvāk!

Video pamācība kā nosūtīt bezmaksas SMS uz visiem operatoriem Latvijā internetā no datora:

______________________________________________________

Send FREE SMS throughout Latvia

Бесплатные SMS в Латвии

Unentgeltliche SMS nach Lettland

In case you need send free SMS messages to numbers maintained by the mobile operators functioning in Latvia (Bite, LMT, Tele2, Triatel, Amigo, Zelta Zivtiņa (ZZ)) you can freely use an application at the top of this page. Just enter a receiver’s telephone number, message’s text, your name and safety code. That is it! Your message will be sent to the owner of the inserted mobile number. To send messages you dont need use any local mobile services, have a cell phone, register or buy credits. The service is completely free of charge.

Statistika par 2013 .g.: Visbiežāk Bezmaksas SMS mājas lapu apmeklējuši cilvēki no Latvijas (Latvia), Anglijas jeb Apvienotās Karalistes (United Kingdom), Krievijas (Russia), Vācijas (Germany), Īrijas (Ireland), Ukrainas (Ukraine), Norvēģijas (Norway), Amerikas (United States), Zviedrijas (Sweden), Dānijas (Denmark), Austrijas (Austria), Nīderlandes (Netherlands), Šveices (Switzerland), Lietuvas (Lithuania), Igaunijas (Estonia), u.c. pasaules valstīm.

SMS for free in Latvia Republic

 

32 Responses to Bezmaksas SMS
 1. Liene Reply

  Paldies! Ļoti noderīgā lapa!

 2. tabita Reply

  Un kā ir bezmaksas SMS sūtīšanu uz ārzemēm?

  • Martins Reply

   Paldies par jautājumu. Drīzumā centīšos papildināt informāciju rakstā arī par SMS sūtīšanu uz/no ārvalstīm.

 3. Zane Reply

  Lieliski noder, kad beidzies kredīts telefonā!

 4. Ainārs Reply

  Un kā ir ar LMT adresātiem? LMT pēc noklusējuma visiem lietotājiem ir bloķēta SMS saņemšana no interneta.

  • Martins Reply

   Tad saņemšana vienkārši ir jāaktivizē.

 5. Jojo Reply

  SUPERRRRRRRRR
  santimu nekraasi, pie lata netiksi ….

 6. Juans Reply

  SMS par brīvu ir COOL!

 7. MrK Reply

  SMS par brīvu – iPhone! 🙂

 8. Una Reply

  kA VARU NOSUTIT SMS UZ lATVIJAS NUMURU

  • Martins Reply

   Izmantojot lapas augšpusē esošo saskarni.

 9. Emma Reply

  Paldies, ļoti laba lapa! 🙂

 10. KKUKULIS Reply

  PLIZ IEJ DRAUGOS. kukulis

 11. Edijs Reply

  riktigi super es majas iesledzu wi-fi un ja ko man vajag es maniem draugiem aisutu vestuli pa brivu ssssssssssuuuuuuuuupppppppeeeeeeerrrrrrrrr

 12. vitalik Reply

  eta super

 13. Adriāns Reply

  Es nevaru nosutit iszinu no BlackBerry Curve 8520

  • Martins Reply

   No smārtfouniem / viedtelefoniem laba aplikācija bezmaksas īsziņu sūtīšanai ir MightyText https://mightytext.net

 14. mara Reply

  cav

 15. total war rome 2 Reply

  Great website you have here but I was wondering if you knew of any
  forums that cover the same topics talked about
  in this article? I’d really love to be a part of community where I can get advice from other experienced individuals that share the same interest. If you have any suggestions, please let me know. Many thanks!

 16. Par Sms Reply

  Šis ir krietni vieglāk nekā rakstīt sms no telefona. Vismaz man testa režīmā uz savējo mobilo īsziņa aizgāja.

 17. Jana Reply

  loti noderiggs

 18. laura Reply

  kapes ces nevaru NOSUTIT UZ LMT PIESLEGUMA SMS ?

 19. Martins Reply

  Iespējams, ka saņēmējs nav aktivizējis opciju saņemt SMS no Interneta.

 20. krikis Reply

  uz lmt nevar nosuutiit taatad nerakstiet ka uz visiem operatoriem, suds, tiesi tas pats kas sms.lv

 21. Martins Reply

  Cik zinu, LMT pieslēguma īpašniekam ir jāaktivizē SMS saņemšanu no interneta, tad viss strādā

 22. maiga Reply

  Laba mājaslapa

 23. Tishkin85 Reply

  Специалист интернет маркетинг продвижение ипоисковая оптимизация сайтов search engine optimization 2014 torrent. И поисковая оптимизация. Маркетинг, продвижение и. Сайтов в сети интернет. Специалист интернет-маркетинг, продвижение ипоисковая оптимизация сайтов (search engine optimization) (2014) pcrec. Маркетинг, продвижение и. Сайтов в сети интернет,.поисковая оптимизация. Поисковая оптимизация. Машин и сайтов. Маркетинг,продвижение и поисковая. Интернет маркетинг, поисковая. И продвижение сайтов. Поисковая оптимизация. Создание продвижение и раскрутка сайтов www addtop info И поисковая оптимизация. Маркетинг в интернет,.сайтов и продвижение.
  Торрент специалист интернет-маркетинг,продвижение и поисковая оптимизация сайтов (search engine optimisation). Маркетинг, продвижение и. Продвижение иоптимизация сайтов. Интернет-рекламы и website positioning. Оптимизация сайтов (seo). Маркетинг, продвижение и.интернет рынок и. Продвижение и поисковая оптимизация сайтов (web optimization).маркетинг, продвижение и. Как работает интернет продвижение и. Сайтов. Seoоптимизация. И продвижение сайтов. Создание сайта какой вид деятельности Продвижение и поисковая оптимизация сайтов (web optimization). Вкурсе интернет-маркетинг,. И поисковая оптимизация. Интернет рекламы и search engine marketing.маркетинг, продвижение и.
  Сразу оговорюсь, что общаться с Вами я буду в неформальной форме (как с друзьями), и лучше чем читать информацию на сайте про создание сайта, продвижение сайта и ведение групп ВК (дабы сэкономить Ваше время) — я призываю Вас позвонить по номеру +7-904-606-ninety eight-16 и поговорить со мной лично и я Вам все детально расскажу и отвечу на все, интересующие Вас, вопросы!!!

  Ашманов и Иванов выбрали достаточно интересную стилистику повествования. Они рассматривают WEB OPTIMIZATION как настоящую науку с огромной степенью подробности. Именно поэтому можно смело сказать, что данная работа является фундаментальной. Здесь рассмотрена работа поисковых машин, спорные методы продвижения сайтов, системы аналитики, внутренние факторы, от которых зависит положение сайта в поиске, методы оценки продвижения, анализ поискового спроса и многое другое.
  Поисковая оптимизация сайта в ТОП — процесс комплексный. Он требует аналитического подхода и технической подготовки. Именно поэтому мы работаем командно. Распределяя обязанности между аналитиками, программистами, оптимизаторами и копирайтерами. Это не под силу оптимизаторам-фрилансерам и мелким компаниям, но мы уверенно справляемся с самыми сложными задачами. А для достижения результата — формулируем четкую стратегию оптимизации сайта.
  Поисковая оптимизация сайта делается для того, чтобы продвигаемый ресурс мог получить лучшие позиции в выдаче поисковых машин по сравнению с конкурентами при прочих равных показателях. Чем лучше позиции сайта – тем больше посетителей попадает на Ваш сайт и тем больше от него будет отдача. Поисковая оптимизация страниц сайта делает более легким и дешевым продвижение сайта в интернет. Каждый опытный специалист по раскрутке сайтов согласится с тем, что раскрутка и продвижение сайта с антикризисным бюджетом реальны только тогда, когда правильно проведена поисковая оптимизация интернет-проекта!

  Хотите научиться фотографировать и обрабатывать цифровые фото? – Сделайте сразу два шага к высотам мастерства! Оплатите « Курс успешной любительской фотосъемки. Уровень 1 » + курс « Adobe Photoshop CS5. Уровень 1. Растровая графика для начинающих » и получите в подарок запись вебинара по курсу «Adobe Photoshop CS5. Уровень 1. Растровая графика для начинающих».
  Талантливый преподаватель и один из самых лучших специалистов в России по компьютерной графике и веб-дизайну. Научный сотрудник МГТУ им. Н.Э. Баумана, сочетает закалку старой школы и любовь к современным технологиям. За многие годы преподавания в Центре обучил более 4500 слушателей. Постоянно получает самые добрые и благодарные отзывы. Слушатели гордятся тем, что обучались именно у этого преподавателя — настоящего профессионала, доброжелательного человека, талантливого педагога.
  На конференции выступят: М.С. Полякова — консультант по бухгалтерскому учету и налогообложению, аттестованный преподаватель Института профессиональных бухгалтеров России; Е.Н. Вихляева — советник отдела косвенных налогов Департамента налоговой и таможенно-тарифной политики Минфина России; И.Р. Сухарев — начальник отдела методологии бухгалтерского учета и отчетности Департамента регулирования государственного финансового контроля, аудиторской деятельности, бухгалтерского учета и отчетности Минфина России.

  Не для кого не секрет, что интернет бизнес уже давно перестал быть только виртуальным, потому что деньги в нем крутятся самый что ни на есть реальные, и очень большие. Поэтому в интернете находят себе место как и крупные игроки, которые продвигают свои услуги или товары, так мелкие частные рабочие, которые работают не на кого-то, а только для себя и в свое удовольствие.
  Заключая договор с компанией BDBD, вы обретаете в нашем лице надежного партнера, с которым вам никогда не придется беспокоиться о поисковой оптимизации сайта под Яндекс, Google и другие поисковые системы. Мы знаем, как оптимизировать сайт для поисковых систем, что успешно доказываем уже много лет. Наши правила оптимизации интернет сайтов заключаются в использовании только разрешенных приемов.
  Сколько это стоит? Единой ставки не существует. Стоимость поисковой оптимизации сайта варьируется в зависимости от того, насколько уже оптимизирован данный сайт и какие позиции он имеет в поисковых системах по целевым запросам. На основе этого фактора и уровня желаемого результата рассчитывается цена оптимизации и дальнейшего продвижения сайта. То есть, она зависит от объема работы, который необходимо выполнить, чтобы оптимизировать сайт до необходимого уровня.

  Мы не позволяем изменениям поисковых алгоритмов отправлять сайты наших клиентов в глубокий нокаут. Наши аналитики ежемесячно проводят не менее 50 исследований на экспериментальных площадках. Результаты исследований – проверенные решения, ежемесячно внедряемые на сайтах более 3000 наших клиентов. Понимая тенденции развития поисковиков, мы не следуем за изменениями – мы предугадываем их появление.
  Учебник по интернет-маркетингу: о построении бизнеса в Сети и технологиям его развития. Основные темы: SEARCH ENGINE OPTIMISATION – продвижение в поисковых системах, SMO – продвижение в социальных сетях, эффективное использование контекстной рекламы. Вложения и окупаемость бизнес проектов в интернете: размещение инвестиций и расчет отдачи по ним в определенные сроки. Возможность работы в области продвижения проектов самостоятельно, или четкий контроль выполнения задач специалистами и понимание рабочих процессов.
  К внутренним факторам ранжирования относятся все действия, которые Вы, как владелец сайта, можете провести самостоятельно или с привлечением специалиста. Как правило за счет внутренней оптимизации можно достичь значительных успехов по низкочастотным и среднечастотным запросам, а также просто сократить расходы на внешние факторы. Оптимизация сайта самостоятельно позволит в значительной мере понять нужны аудитории сайта, а также даст массу материала для анализа действий пользователей.
  сайты сео продвижения: полные сведения на http://promote-my.website/besplatnaya-raskrutka-sayta/page-content.html

 24. Den Reply

  Very good !!!

 25. One Reply

  Bezmaksas nosūtīšana vienmēr ir noderīga. Nav vajadzīgs kredīts vai internetbanka, bet var būt problēmas ar LMT.

 26. Termoss Reply

  Bezmakas sms rullee

 27. Martins Reply

  Free SMS for Latvia, United Kingdom, Germany, Estonia, Sweden, Ukraine, Denmark, United States, Spain, Russia, Norway, Nigeria, Turkey, the Netherlands, and Lithuania

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Pēdējie raksti