Bezmaksas SMS

Nekādas reģistrācijas un pilnīgi par brīvu!
Sūti BEZMAKSAS SMS uz visu operatoru tīkliem ⇩ŠEIT⇩ !!!

⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩ ⇩


Lai sūtītu bezmaksas SMS īsziņas nav nepieciešams pieslēgums, kredīts vai telefons.

Bezmaksas SMS sūtīšanas iespējas

SMS nosūtīšana par velti ir iespējama izmantojot dažādus interneta resursus. Pirms sūtīt bezmaksas SMS , īpaši uz numuriem, par kuriem nezināt, pie kura operatora tie pieder, ļoti vērtīgi ir apmeklēt interneta vietni numuri.lv. Tur iespējams noskaidrot tev interesējošā numura piederību kādam konkrētam tīklam / operatoram. Šajā interneta vietnē tiek parādīts ne tikai tas, kāda operatora pakalpojumus numura īpašnieks izmanto šobrīd, bet arī tas pie kāda operatora numura īpašnieks ņēmis pakalpojumus sākotnēji, kad savu numuru iegādājies.

Kad ir noskaidrots numura, uz kuru vēlaties sūtīt SMS bez maksas, operators jeb pakalpojuma nodrošinātājs, jums tālāk vienkārši jāizvēlas attiecīgā mājas lapa, no kuras sūtīt Bite SMS u.c. bez maksas.

AV: Latvia, Russia, United Kingdom, Germany, Benin, Sweden, Ukraine, Estonia, Denmark, United States, Spain, Norway, Nigeria, Turkey, Netherlands, Lithuania

Bezmaksas Bite SMS

Lai sūtītu bezmaksas SMS Bite telefona īpašniekam, jums jāapmeklē speciāla tālruņu operatora Bite mājas lapa, kas paredzēta SMS nosūtīšanai par brīvu: http://www.bite.lv/lv/node/1078. Sūti bite sms minētajā lapā internetā, tur sūtīt sms bites tīklā būs ērti. Apmeklējot šo tīmekļa vietni, bezmaksas īsziņas iespējams sūtīt tikai „BITE Latvija“ klientiem. Nosūtāmo īsziņu skaits nav ierobežots. Vienas īsziņas sastādīšanai ļauts izmantot ne vairāk par 398 zīmēm. Lai ziņa adresātam tiktu pienācīgi nosūtīta, pirms īsziņas nosūtīšanas, nepieciešams ievadīt norādīto drošības kodu. Tas vajadzīgs, lai bezmaksas īsziņu nosūtīšanas sistēma un šī pakalpojuma izmantotāji tiktu aizsargāti pret dažāda rakstura nesankcionētām darbībām. Pēc īsziņas nosūtīšanas, ziņas sūtītājs saņem apstiprinājumu par īsziņas veiksmīgu nogādāšanu adresātam. Bet adresāts – parasti dažu sekunžu laikā saņem tevis sūtīto ziņu (sms бесплатно через интернет bite), sūti bite sms! Bite sūtītājus arī brīdina, ka pierobežas zonā telefons automātiski pārslēdzas uz ārvalsts tīklu un attiecīgi par sarunām un īsziņām var nākties maksāt vairāk. Šis pakalpojums darbojas automātiski visiem Bites klientiem, kam ir pieslēgts viesabonēšanas pakalpojums, izņemot Bites mobilā interneta „Vodafone Mobile Connect” un telemetrijas pakalpojuma klientus. Lai izvairītos no liekiem izdevumiem, sūti bite sms par velti internetā no datora. RU – отправить sms бесплатно через интернет bite!

Bezmaksas SMS LMT (Okarte)

Lai nosūtītu bezmaksas SMS LMT jeb Latvijas Mobilā Telefona klientiem, bezmaksas īsziņas sūtītājam ir jāapmeklē LMT galvenā mājas lapa http://www.lmt.lv/lat/sakumlapa. Sūtīt SMS bez maksas šajā lapā iespējams izmantojot pogas “Sūti īsziņu!” un “Sūti MMS!”. Pogas ir izvietotas lapas kreisajā slejā zem meklēšanas loga un svarīgākajām kategorijām. Līdzīgi kā sūtot īsziņas Bite klientiem, teksta sms no šīs lapas tiek attiecīgi nosūtītas tikai LMT pakalpojumu izmantotājiem. Un, lai to izdarītu, pirms ziņojuma nosūtīšanas blakus pogai “Nosūtīt” norādītajā laukā jāievada drošības kods. Nosūtot SMS LMT bezmaksas, nosūtāmās ziņas maksimālais garums ir 143 zīmes. LMT SMS bezmaksas nosūtīšana un saņemšana parasti aizņem tikai dažas sekundes. Sūti sms ziņas svētkos (Ziemassvētkos, Jaunajā gadā, Lieldienās, Valentīndienā, Jāņos un kā arī citos svētkos) un brīvdienās! Apsveic ar apsveikumu īsziņā radus, draugus, paziņas un citus tuvos cilvēkus, pat ja telefona kredīts ir beidzies!

Kā jau tika minēts, līdztekus LMT ziņas sūtīšanai interesentiem ir dota iespēja sūtīt par velti arī MMS ziņojumus. Tāpat kā sūtot SMS par brīvu uz LMT arī te sūtītājam attiecīgajos lauciņos jāievada saņēmēja tālruņa numurs. Kā arī teksts (līdz tūkstoš zīmēm garš) un drošības kods. Papildus tam ziņojuma sūtītājs norāda sūtījuma tematu, kā arī var pievienot attēlu no sav pieejamās galerijas.

Bez maksas SMS Tele2

Sūtīt ziņas uz tālruni Tele2 pakalpojumu izmantotājiem ir iespējams izmantojot sekojošo mājas lapu: http://www.utils.trigger.ee/smssend.phtml?countlang=LV-LV. Lai sūtītu bezmaksas web SMS no interneta (sms бесплатно через интернет) šajā lapā telefona numuram jāsastāv no 8 cipariem un jāsākas ar divnieku. Bezmaksas īsziņas maksimālais garums var būt 143 simboli jeb rakstu zīmes. Tāpat kā divi iepriekšējie tālruņu pakalpojumu operatori. Arī Tele2 tīkls un operators neuzņemas nekādu atbildību par bezmaksas īsziņas saturu. Lai nosūtītu ziņu un aizsargātu ziņas saņēmēju pret nesankcionētām darbībām arī šajā lapā pirms pogas “Nosūtīt!” nospiešanas lietotājam jāievada drošības kods.

Sūtīt SMS uz ZZ jeb Zelta zivtiņu

Sūtīt SMS īsziņu uz Tele2 mobilo tīklu iespējams tikai operatora Tele 2 klientiem. To var izdarīt no ZZ zelta zivtiņas mājas lapas, kuras adrese ir https://www.zeltazivtina.lv/klientu-serviss/sutit-sms/. Tale2 min, ka neuzņemas nekādu atbildību par nosūtītās sms īsziņas saturu, jo tā to nekontrolē un nepārbauda. Īsziņas saņēmējs saņems pašu īsziņu un arī piebildi, ka tā ir sūtīta no interneta jeb web tīmekļa vietnes, kā arī pašu sms tekstu. Obligātie lauki ir adresāta telefona numurs, kā arī pats teksts. Iespējamo rakstzīmju daudzums vienā sūtījumā ir 143. Pēc tam jānospiež nosūtīšanas poga, lai informāciju nosūtītu ZZZ abonementam. Šajā lap[ā var arī iegādāties mājas internetu par 1 eur un citus papildu pakalpojumus, piemēram ZZ banku, vai arī papildināt ZZ kontu. Krieviski runājošajiem tiek atvērta lapas krieviskā versija Пошли краткое сообщение на моб. тел. Tele2. Kā īpaši izdevīgs piedāvājums tiek piedāvāts iegādāties TARIFU PLĀNS SMS PAKA, kurā iekļautas SMS BEZLIMITA ZZ UN TELE2 TĪKLĀ. Piedāvājums arī norāda sekojošo: Zelta Zivtiņa piedāvā Tele2 tīklā sūtīt SMS tik daudz, cik vien īkšķi var turēt! Pakalpojums nav pieejams šādiem tarifu plāniem: KOMBO, VISI, NR5, SMS+Dati, Savējie. Sūtīt ZZ SMS uz ZZ operatoru tīkliem ir izdevīgi jebkurā gadījumā. Mājas lapā internetā no datora var arī papildināt ZZ zelta zivtiņu tiešsaistē sākot no 1.50 eur. Sūtīt ZZ īsziņas var gan uz Latvijas gan uz ārzemju numuriem ārzemēs, tikai jāatceras pielikt priekšā pareizo ārvalstu tālruņa kodu. 

ZZ zelta zivtiņa sms bez maksas
ZZ zelta zivtiņa sms bez maksas

Par brīvu SMS Triatel

Nosūtīt par velti SMS ir iespējams arī Triatel tīkla klientiem vai to paziņām un draugiem. Īsziņu sūtīšana iespējama apmeklējot sekojošu adresi: http://www.baltia.net/lv/messages. Pieļaujamais nosūtāmās īsziņas garums šajā lapā ir 140 zīmes.  Klientu ērtībai ir arī norādīts Triatel informatīvais tālrunis. Uz to iespējams zvanīt iespējamo neskaidrību gadījumā.

Par velti SMS Amigo

Uzņēmuma ZetCOM aprūpē esošais pakalpojums, ļauj sūtīt par velti SMS internetā arī Amigo priekšapmaksas karšu īpašniekiem. Sūtīt SMS bez maksas iespējams apmeklējot sekojošu interneta adresi http://www.amigo.lv/#sms. Arī šeit SMS bezmaksas sūtīšanai nepieciešams ievadīt saņēmēja tālruņa numuru. Kā arī īsziņas tekstu un drošības kodu, bet ziņas garums nedrīkst pārsniegt 137 simbolu skaitu.

Bezmaksas SMS uz visiem tīkliem

Ja jums kaut kādu iemeslu pēc neizdodas noskaidrot tālruņa operatora tīkla nosaukumu, uz kuru jums nepieciešama SMS sūtīšana bezmaksas. Vai ja augstāk minētās lapas dotajā brīdī nav pieejamas. Tad  ir iespējams izmantot universālu bezmaksas ziņojumu nosūtītāju, kurš darbojas visos tīkos. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sūtīt SMS par brīvu LMT, TELE2, TRIATEL, AMIGO vai BITES klientam. SMS sūtīšana bez maksas notiks automātiski un tavs 143 zīmju garais ziņojums pats atradīs ceļu pie tā telefona operatora, kura pārziņā būs tevis ievadītais numurs. Arī šis serviss (http://sms.02.lv/send/bezmaksas/02-10/ID/) parasti īsziņas bez maksas nogādā saņēmējiem īsā laikā. Tomēr jāņem vērā, ka dažkārt ziņas nosūtīšana arī aizkavējas. Bezmaksas SMS Svētā Valentīna dienā! Iepriecini ar īsziņu savu mīļoto Sv. Valentīna jeb visu Mīlētāju dienā!))

Bezmaksas SMS
Bezmaksas SMS

Ja arī Tev ir zināms kāds lielisks  bezmaksas serviss, ar kura palīdzību iespējams Latvijā vai ārzemēs nosūtīt īsziņu par velti, lūdzu, pastāsti par to arī citiem zemāk komentāros! Tā mēs palīdzēsim viens otram ietaupīt vēl efektīvāk!

Video pamācība kā nosūtīt īsziņu par brīvu uz visiem operatoriem Latvijā internetā no datora:

______________________________________________________

Send FREE SMS throughout Latvia

Бесплатные SMS в Латвии

Unentgeltliche SMS nach Lettland

In case you need send free SMS messages to numbers maintained by the mobile operators functioning in Latvia (Bite, LMT, Tele2, Triatel, Amigo, Zelta Zivtiņa (ZZ)). You can freely use an application at the top of this page. Just enter a receiver’s telephone number, message’s text, your name and safety code. That is it! Your message will be sent to the owner of the inserted mobile number. To send messages you dont need use any local mobile service. Jus have a cell phone, register or buy credits. The service is completely free of charge. Mobilie dati, pārklājums un telekomunikācijas. AV – Coronavirus disease (COVID-19) alert, pandemia, epidemia, message, emergency. Vīruss, korona vīruss. Slimība, apziņošana, distancēšanās, attālināta apziņošana.
 

Saistītais raksts: Bezmaksas tulkojumi

AV: x-faktors un balsojums, balsot kā kad kur tīkliem ar ko, internetā, no datora, desktop. Aplikācija, lietotne, x-factor, šovs, tv, televīzija, sotarp operatoriem, triecienbalsojums. Īsziņas, sms, text messages, mesidžs, telefons. Internets, pa taisno, lielais, lielo, pc. Laptops, planšete, telefons, viedtelefons, smārtfouns, televizors. Skatīties, un nobalsot, aizsūtīt, kā arī nosūtīt. Kā arī lielā daudzumā, daudziem adresātiem vienlaicīgi, uz vairākiem numuriem Latvijā un ārzemēs.

Bezmaksas SMS ir ziņojums, ko var nosūtīt, izmantojot mobilā tālruņa SMS pakalpojumu, neizmantojot jebkādu maksu par ziņojuma nosūtīšanu. Šādi ziņojumi parasti tiek nosūtīti, izmantojot speciālas bezmaksas SMS vietnes vai aplikācijas, un to mērķis parasti ir reklamēt kādu produktu vai pakalpojumu, lai piesaistītu potenciālos klientus.

Bezmaksas SMS pakalpojumi ir pieejami gandrīz visās valstīs un parasti ir pieejami gan mobilo sakaru operatoru piedāvātajās paketēs, gan arī caur dažādām bezmaksas SMS vietnēm un aplikācijām. Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka dažreiz bezmaksas SMS pakalpojumi var saturēt reklāmas un citiem mērķiem izmantotu informāciju, tāpēc ir jābūt uzmanīgam, izvēloties šādus pakalpojumus.

Kopumā bezmaksas SMS pakalpojumi ir ērts un efektīvs veids, kā ātri un vienkārši nosūtīt ziņojumus, taču ir svarīgi pievērst uzmanību potenciālajām reklāmām un citai informācijai, ko šādi pakalpojumi var saturēt.

Kā sūtīt bezmaksas sms Latvijā?

Latvijā vienkāršākais veids kā sūtīt bezmaksas SMS ir ar interneta starpniecību, izmantojot bezmaksas SMS sūtīšanas pakalpojumus, kuri pieejami tiešsaistē. Vienkārši atrodiet interneta vietni, kas piedāvā šādu pakalpojumu, un izmantojiet to, lai sūtītu bezmaksas SMS uz Latvijas mobilo tālruņa numuru.

Saistītie raksti: Tulkošana

Statistika par 2013 .g.: Visbiežāk šo mājas lapu apmeklējuši cilvēki no Latvijas (Latvia), Anglijas jeb Apvienotās Karalistes (United Kingdom), kā arī Krievijas (Russia), un Vācijas (Germany), Īrijas (Ireland) un Ukrainas (Ukraine), arī no Norvēģijas (Norway), Amerikas (United States), Zviedrijas (Sweden) un Dānijas (Denmark), Austrijas (Austria) un Nīderlandes (Netherlands) arī no Šveices (Switzerland) un Lietuvas (Lithuania), Igaunijas (Estonia), u.c. pasaules valstīm. Kā arī ir pieejami citi tīkli un operatori – BITE SMS, ucc.

SMS for free in Latvia Republic
Bezmaksas SMS Latvijā

64 Responses to Bezmaksas SMS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti