Bezmaksas sludinājumi

Sludinājumi bez maksas

Bezmaksas sludinājumi

Internetā ir pieejami ļoti daudz un dažādi sludinājumu publicēšanas portāli, kuri bez maksas piedāvā interesentiem tajos izvietot savus paziņojumus. Tomēr publicējot savu sludinājumu internetā ne visi “sludinājumu dēļi” būs tie piemērotākie, jo līdztekus iespējai pirkt/pārdot/izīrēt un veikt citas darbības bez maksas, svarīgi, lai sludinājumu portāls būtu labi apmeklēts un tavu piedāvājumu redzētu pēc iespējas lielāks interesentu skaits. Šajā rakstā aplūkošu lielāko Latvijas bezmaksas sludinājumu portālu piedāvātās iespējas un ierobežojumus.

Saistītie raksti: Bezmaksas reklāma Google tīklā 40 EUR vērtībā! Ienāc un pārliecinies!

1. Triju zināmāko pašmāju sludinājumu lapu galvgalī atrodas ss.lv, kurā lietotāji var izvēlēties sev nepieciešamās lietas un pakalpojumus no vairāk nekā 300,000 sludinājumiem (pēc pašas ss.lv datiem). Lielākais sludinājumu portāls Latvijā savās lapās ļauj ievietot bezmaksas sludinājumus tikai no privātpersonām, kā arī tikai tāda rakstura sludinājumus, kuri nav saistīt ar komercdarbību (t.i. ir vienreizējas dabas). Tāpat vietnes lietošanas noteikumos ir noteikts, ka katrā lapas galvenajā apakšsadaļā var ievietot vienu bezmaksas sludinājumu ne biežāk kā reizi 14 dienās. Jāatzīmē arī bezmaksas sludinājumus nav ļauts ievietot atsevišķās komercsadaļas (piemēram, finanšu pakalpojumu sadaļā, utml.).

2. Otrs lielākais sludinājumu portāls Latvijā ir reklama.lv. Šajā portālā ir atrodami gandrīz 150,000 sludinājumu. Arī šajā vietnē interesenti var ievietot savu bezmaksas sludinājumu, taču sava ziņojuma publicēšana šeit ir nedaudz  ierobežotāka, jo saskaņā ar lapas noteikumiem, lietotājam iesniedzot vairāk par 1  sludinājumu ar vienādu kontaktinformāciju, katrs nākamais sludinājums kļūst par maksas sludinājumu (dažās sadaļās bez maksas var izvietot arī lielāku sludinājumu skaitu), un ziņojuma ievietotājam par sludinājumu jānorēķinās ar maksājumu caur banku vai ar SMS.

3. Trešais lielākais “sludinājumu dēlis” internetā ar vidēji 35,000 sludinājumiem ir zip.lv. Arī šeit līdztekus iespējai publicēt bezmaksas sludinājumus atsevišķās sadaļās ir noteikti zināmi ierobežojumi. Piemēram, bezmaksas sludinājumi nav pieejami sadaļās “Piedāvā darbu” un “Iepazīšanās”, lai tādējādi samazinātu viltus sludinājumu un krāpšanās gadījumu skaitu. Tāpat saskaņā ar noteikumiem mājas lapas lietotājiem ir aizliegts vienam uzņēmumam vai personai veidot vairākus profilus un/vai dažādus tālruņa numurus bezmaksas sludinājumu skaita ierobežojumu apiešanai.

Saistītie raksti: Bezmaksas reklāma Google tīklā 40 EUR vērtībā! Ienāc un pārliecinies!

Kopumā aplūkojot sludinājumu ievietošanas iespējas var secināt, ka nekomerciālām, privātām vajadzībām bezmaksas sludinājumu ievietošana ir brīvi pieejama visos lielākajos Latvijas sludinājumu portālos. Ar ierobežojumiem un izmaksām jārēķinās vienīgi tad, ja sludinājumu daudzums ir liels vai ja viena un tā pati persona vai uzņēmums īsā laikā atkārtoti ievieto vairākus sludinājumus.

Reklāma: Profesionāls tulkojumu birojs

Ja vari, padalies komentāros arī ar savu pieredzi izmantojot bezmaksas sludinājumu iespējas. Paldies! 😉

101 Responses to Bezmaksas sludinājumi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti