Bezmaksas reklāma internetā

Bezmaksas reklāma internetā

Bezmaksas reklāma internetā

Mūsdienās reklāmai ir milzīga nozīme, lai savam produktam vai pakalpojumam pievērstu nepieciešamo uzmanību. Bez reklāmas gluži vienkārši cilvēki par tevi, tavu mājas lapu vai tavu uzņēmumu nekad neko neuzzinās. Šajā reizē pastāstīšu par bezmaksas reklamēšanās iespējām internetā. Par to kā, kur un kādā veidā internetā iespējams reklamēties pilnīgi par velti reklāmai neiztērējot ne santīma. Saistītie raksti: Bezmaksas reklāma Google tīklā 40 EUR vērtībā! Ienāc un pārliecinies!  

Kas ir bezmaksas reklāma internetā?

Ar bezmaksas reklāmu internetā ir jāsaprot visdažādākā veida iespējas pastāstīt par savu uzņēmumu vai pašam par sevi pēc iespējas plašākam cilvēku skaitam. Ja nodoms ir ievietot vienkāršu bezmaksas reklāmas sludinājumu, to iespējams izdarīt gan Latvijas, gan arī pasaules mēroga sludinājumu portālos. Par šo tēmu jau rakstīju vienā no iepriekšējiem rakstiem. Šeit vairāk pievērsīšos konkrētākiem reklamēšanās jautājumiem, proti, savas mājas lapas reklamēšanai.

Kā un kur reklamēt savu mājas lapu (uzņēmumu) par velti?

  1. Pirmais un populārākais bezmaksas reklamēšanās veids internetā viennozīmīgi ir sociālo tīklu sniegtās iespējās. Šajos tīkos pulcējas ļoti ievērojams cilvēku skaits un ja produkts, ideja vai pakalpojums cilvēkiem būs nepieciešams vai liksies interesants, tad tavs sociālā tīkla profils var kļūt par lielisku reklamēšanas platformu, turklāt vairumā no šiem tīkliem ir iespēja izveidot arī sava uzņēmuma lapu. Zināmākie un populārākie sociālie tīkli ir Draugiem, Facebook, Twitter, Youtube, Vimeo, Google+, Linkedin un daudzi daudzi citi. Reģistrēšanās šajos tīklos ir absolūti bez maksas.
  2. Otrs izplatīts veids kā pievērst savai mājas lapai (uzņēmumam) uzmanību ir reģistrēšanās un informācijas ievietošana interneta katalogos. Kaut arī domājams nākotnē tendence apmeklēt šādus katalogus mazināsies, tas vēl joprojām ir veids, kā savam uzņēmumam piesaistīt interesentus. Zināmākie katalogi Latvijā ir 1188.lv, zl.lv, viss.lv, meklet.lv, infopage.lv, infomedia.lv, baltinfo.lv, mycomspace.com un daudzi citi.
  3. Vēl viens veids kā tikt pie bezmaksas reklāmas internetā ir izmantot specializētas interneta vietnes, kuras ir radītas ar domu popularizēt tavu mājas lapu. Šajās vietnēs nepietiek ar to, ka tiek norādīta uzņēmuma vai mājas lapas kontaktinformācija. Bezmaksas reklāma internetā šeit panākama publicējot lasītājiem interesantu un noderīgu informāciju. Šādā veidā ir iespējams ne tikai ļaut uzzināt par savu uzņēmumu vai mājas lapu, bet jau konkrēti reklamēt kādu noteiktu produktu vai pakalpojumu par to pēc iespējas plašāk un interesantāk pastāstot interesentiem. Latvijā šādas “rakstu mārketinga” lapas, kur bez maksas ir iespējams ievietot reklāmrakstus ir reklamasraksti.lv un a6.lv.

Reklāma: Profesionāli tulkošanas pakalpojumi

No augstāk minētā redzams, ka bezmaksas reklamēšanās internetā ir iespējama. Protams, šie risinājumi var neattaisnoties īstermiņā, kad rezultātu jāsasniedz ļoti īsā laikā, taču ilgākā laika posmā šo iespēju izmantošana var dot zināmu labumu.

Ja zini vēl kādu veidu kā efektīvi reklamēties internetā par velti, pastāsti par to šeit arī citiem! Tāpat komentāros vari droši uzdot jautājumus! 😉

Saistītie raksti: Bezmaksas SMS

Bezmaksas reklāma Google tīklā 40 EUR vērtībā! Ienāc un pārliecinies!  

63 Responses to Bezmaksas reklāma internetā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti