Bezmaksas reklāma Google tīklā 40 EUR vērtībā! Ienāc un pārliecinies!

Reklāma Google reklāmas tīklā Adwords parasti ir par maksu, taču jaunajiem klientiem Google piedāvā īpašu iespēju izmēģināt reklamēšanos bez maksas četrdesmit (40) eiro apmērā! Pieņemsim, ka jūsu izvēlētajam atslēgvārdam viena klikšķa cena ir 5 centi jeb 0.05 eiro. Tas nozīmē, ka uz jūsu mājas lapu ar šo bezmaksas reklāmas kuponu būs iespējams atvest 20 lietotājus par 1,00 eiro. Savukārt izmantojot visus 40 eiro uz jūsu tīmekļa vietni Google atvedīs veselus 800 potenciālos klientus! Izmēģini reklāmu Google tīklā par brīvu, jo bezmaksas reklāma Google tīklā ir tiešām tā vērts!

Kādu atslēgvārdu izvēlēties?

Bezmaksas reklāma Google tīklā

Protams, daudz ko nosaka paša klikšķa cena. Savukārt to nosaka cik pieprasīts ir jūsu izvēlētais atslēgvārds (keyword). Paši dārgākie atslēgvārdi būs saistīti ar izdevumiem, kredītiem, apdrošināšanu. Un tie var maksāt pat 20, 50 un vairāk centus par klikšķi. Savukārt, ja jūsu biznesa niša ir šaurāka, tad arī atslēgas vārdi būs lētāki. Un attiecīgi vairāk bezmaksas apmeklējumi no potenciālajiem klientiem.

Bezmaksas reklāma Google tīklā ir kā izmēģinājuma iespēja mazā un vidējā biznesa veicējiem. Lai varētu pamēģināt kā Google AdWords tīkls strādā, kādi klienti caur šo tīklu tiek piesaistīti, cik ļoti ceļas pārdošanas rādītāji, utt. Lai to visu fiksētu un nauda nebūtu palaista vējā, vispirms noteikti mājas lapā jāuzstāda Google Analytics kods. Jo tas sniegs ļoti detalizētu ieskatu par to kā jauniegūtie apmeklētāji lapā uzvedušies. Kā online Adwords reklāma ir nostrādājusi. Pēc šiem datiem varēs saprast, vai viņi ir atraduši meklēto, kuras lapas skatījuši visbiežāk un visilgāk. Galu galā – kā uzlabot mājas lapas saturu, lai pārdošanas rādītājus varētu paaugstināt vēl vairāk.

Kuri iegūs visvairāk no Google reklāmu izmantošanas?

Īpaši izdevīgi tas varētu būt lietotājiem, kuriem mājas lapa ir uztaisīta tikko. Jo jaunas lapas parasti Google meklētāja rezultātos parasti atrodas ļoti zemu. Kā nokļūt pie klienta? Te lieti noderēs bezmaksas reklāma Google tīklā kā labs atspēriena punkts jauna projekta palaišanai. Iegūstot vērtīgos datus un izanalizējot pirmās bezmaksas kampaņas rezultātus, nākamos interneta mārketinga soļus būs iespējams veikt jau daudz mērķtiecīgāk.

Bezmaksas reklāma Google tīklā
Bezmaksas reklāma Google tīklā

Piemēram, viens no veidiem kā optimizēt reklāmas izdevumus ir uzlabot mājas lapas saturu. Jo labāk sagatavota mājas lapa, jo Google algoritms to novērtēs augstāk, jo zemākas būs arī izmaksas par reklāmas klikšķi. Kamēr reklāma Googlē ir bez maksas, par to galva varbūt vēl nesāpēs, taču, kad bezmaksas iespējas būs izsmeltas, tad katra klikšķa cenai būs liela nozīme. Nereti viens un tas pats atslēgvārds mājas lapas īpašniekam ar sliktu saturu izmaksās daudz dārgāk nekā tāds pats atslēgvārds (piemēram, riepas, dāvanas, suņu barība, utt.) mājas lapai, kuras saturs būs nostrādāts, noderīgs un acij tīkams.

Ko ņem vērā Google, lai bezmaksas reklāma Google tīklā būtu efektīva?

Tici vai ne bet Google algoritms pastāvīgi tiek uzlabots. Tas ņem vērā vairāk nekā 200 faktorus. Gan mājas lapas garumu. Gan ielādes ātrumu. Tiek mērīts arī kā lietotāji mājas lapā uzvedās. Pēc tā nosaka vai tā viņiem “patīk” vai “nepatīk”. T.i., vai tie tavā mājas lapā ir atraduši sev vēlamo informāciju. Jo ilgā viņi lapā uzturas jo labāk. Ja lietotāji atgriežas vēl un vēl arī tas tiek uzskatīts par pozitīvu faktoru. Visbeidzot vai lietotāji ar tavu lapu dalās. Vai viņi to iesaka un rekomendē citiem. Vai uz tavu lapu ved saites no citām lapām. Lieki teikt ka jo vairāk saišu jo labāk. Vēl jo vairāk – tas ir galvenais tavas lapas kvalitātes kritērijs.

Kā iegūt bezmaksas reklāmu Google tīklā?

Lai iegūtu bezmaksas reklāmu Google tīklā, jebkurā vietā ir jānospiež baneris, kurš piedāvā Google reklamēšanas pakalpojumus. Šāds klikšķis uz Google reklāmas banera ir kā “pase” jeb “id”. Pēc tā Google atpazīs tevi jeb tavu datoru un ļaus izmantot 40 EUR bezmaksas kuponu bezmaksas reklāmām internetā. Ja neesi vēl Google klients, būs nepieciešama reģistrācija. Savukārt ja jau iepriekš esi reģistrējis savu Gmail kontu, tad vienkārši tajā jāpierakstās. Pēc tam pārlūkā var ierakstīt adresi ads.google.com vai arī vienkārši vēlreiz uzspiest uz banera, kurš reklamē Google reklamēšanās iespējas.

Kad pārlūkā atveras Google Ads jeb Adwords lapa, tad var sākt spēlēties ar piemērotāko atslēgvārdu meklēšanu un atlasīšanu. Katram atslēgvārdam var taisīt savu kampaņu un iedalīt noteiktu budžeta apjomu. Tādā veidā var noteikt, kurš atslēgas vārds ir lētāks, kurš dārgāks. Kurš atslēgvārds labāk atbilst tava uzņēmuma vajadzībām, bet kurš mazāk. Tāpat jāatzīmē, ka bezmaksas reklāma Google tīklā ir pieejama ne tikai biznesa vajadzībām, bet arī dažādiem pētnieciskajiem projektiem, sociālajām kampaņām, anketēšanai u.c. ar uzņēmējdarbību nesaistītām lietām, kurām nepieciešams ātri un efektīvi piesaistīt lielu daudzumu cilvēku.

Pēc cik ilga laika mana reklāma tiks publicēta?

Bezmaksas reklāma Google tīklā tiek publicēta gandrīz uzreiz. Ja reģistrēšanās notiek gludi un reklāma nesatur kādu aizliegtu saturu, uz kuru attiecas ierobežojumi, tad jūsu reklāmas saturs interesentiem kļūst pieejams teju uzreiz. Attiecībā uz laiku – jāatzīmē, ka reklāmām var iestatīt periodus, kurās tās tiek rādītas. Piemēram, tikai darbdienās, vai tikai darba laikā, vai tikai svētku dienās pl. 10:00-17:00, utt. Tas viss var tikt darīts, lai ekonomētu līdzekļus un lai reklāma nonāktu tikai un vienīgi izvēlētās auditorijas uzmanības lokā. Diemžēl nemākulīgi izlikta reklāma var noplicināt reklāmas budžetu ļoti ātri bez vēlamā rezultāta. Piemēram, ja sieviešu veļa tiek reklamēta vīriešiem, kuri varbūt labprāt uz reklāmas uzspiedīs, taču reālu pirkumu neizdarīs. Lai no tā izvairītos, ļoti rūpīgi jāplāno kam, kur un kad reklāmas tiks attēlotas.

Reklāma: Masāžas pakalpojumi Jelgavā

Saistītie raksti:
Bezmaksas SMS
Bezmaksas sludinājumi

One Response to Bezmaksas reklāma Google tīklā 40 EUR vērtībā! Ienāc un pārliecinies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti