Bezmaksas mūzikas koncerti Rīgas baznīcās no 09.04.2012 līdz 13.04.2012.

Bezmaksas koncerti Lieldienās 2012Dzirkstošā mūziķu apvienība “The Sparkling 5” aprīlī visus interesentus aicina uz bezmaksas koncertiem Rīgas baznīcās. Paši mūziķi par sevi saka: “Mēs esam jauni, atraktīvi mūziķi, kas nodrošina profesionāli augstvērtīgu sniegumu. Mūsu īpašais sastāvs ir tembrāli daudzveidīgs: trompetes, trombona un saksofonu skanējums savijas visdažādākajās krāsās – no klusināta maiguma līdz aizrautīgai jūsmai, no neuzkrītoša fona līdz spožām fanfarām.”

Kā ziņo mūziķu apvienības pārstāve B. Tilhena, pūšamo instrumentu kvintets “The Sparkling 5” uzstāsies ar koncertiem dažādās Rīgas baznīcās. Koncertos apmeklētāji varēs dzirdēt J. S. Baha, V. A. Mocarta, F. Šūberta, A. Pjacollas un citu komponistu skaņdarbus.

2012. gada aprīlī notiks 3 Lieldienām veltīti koncerti trijās Rīgas baznīcās:

  • 9. aprīlī plkst. 11.30 Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā
  • 12. aprīlī plkst. 19.00 Rīgas Mārtiņa evaņģēliski luteriskajā baznīcā
  • 13. aprīlī plkst. 19.00 Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā

Kvintets “The Sparkling 5” ir īpašs ar atlasīto instrumentu sastāvu, tā skanējums tuvinās orķestra skanējumam. Mūziķu apvienībā piedalās Jeļena Kovaļenko-Bebriša (alta saksofons), Arnita Akmentiņa (tenora saksofons), Baiba Tilhena (baritona saksofons), Aivars Osītis (trompete) un Lauris Zvejnieks (trombons).

Ieeja visos koncertos bez maksas.

Ja arī tu zini pastāstīt par bezmaksas svētku sarīkojumiem Rīgā vai citur Latvijā, padalies ar informāciju komentāros! 😉

AVOTS: http://www.precos.lv/pakalpojumi/kazu_muzikanti/client.php?client_id=3691949

Saistītie raksti: Bezmaksas SMS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti