Bezmaksas latviešu valodas apguve online

Bezmaksas latviešu valodas apguve onlineInternetā pastāv daudz un dažādas iespējas apgūt jaunas valodas. Arī Latvijā ir izstrādāts tiešsaistes (online) apmācību kurss divās daļās, ar kura palīdzību iespējams mācīties latviešu valodu. Turklāt to ir iespējams darīt pilnībā bez maksas. Interesenti latviešu valodu var mācīties iepriekš pārzinot vai nu angļu vai krievu valodu – šajās valodās ir izstrādāti un pieejami latviešu valodas apmācību kursi.

Pirmajā apmācību kursa daļā lietotāji var apgūt latviešu valodas alfabētu, iemācīties skaitļa vārdus un kalendāra terminoloģiju. Tāpat studentiem tiek dots neliels ieskats gramatikā un vienkāršā valodā pastāstīts par vārdu šķirām. Visbeidzot paplašināt vārdu krājumu un mācīties vienkāršākus izteicienus iespējams studējot kādu no 7 piedāvātajām tēmām (Iepazīšanās, Adrese, Ģimene, Dzīvesvieta, Pilsētā, Ikdiena, Ēdienreizes.)

Savukārt otrajā latviešu valodas online apmācības kursa daļā valodas apguvēji savas zināšanas papildus jau nosauktajām tēmām var papildināt mācoties par tādām tēmām kā Laika apstākļi, Iepirkšanās, Kafejnīcā un restorānā, Veselība, Brīvais laiks, Ceļošana un Svētki. Līdztekus vārdu krājuma bagātināšanai savas latviešu valodas prasmes iespējams uzlabot pildot dažādus uzdevumus.

Latviešu valodas mācību kursi ir pieejami Latviešu valodas aģentūras mājas lapā: http://www.valoda.lv/Valodas_apguve/E-macibu_lidzekli/768/mid_578

Saistītie raksti: Bezmaksas SMS

3 Responses to Bezmaksas latviešu valodas apguve online

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti