Bezmaksas kredīts

Bezmaksas kredīts

Latvijā ātros kredītus izsniedz daži desmiti uzņēmumu. Nosacījumi aizņemoties naudu šādās iestādēs mēdz būt dažādi, tostarp attiecībā uz pirmā kredīta izmaksām. Tomēr vairums no šīm kredītkompānijām pirmo aizdevumu saviem klientiem izsniedz bez maksas, t.i., aizņēmējam ir iespēja kredītiestādei aizņemto naudu atdot bez procentiem. Šajā rakstā noskaidrosim kuras tad ir tās kredītiestādes, kur var tikt pie bezmaksas kredīta?

  1. Pirmais kredīts bez maksas 50 -200 LVL apmērā, piemēram, ir saņemams opencredit.lv uzņēmumā. Šāda aizņēmuma termiņš ir no divām nedēļām līdz vienam mēnesim.
  2. Arī viasms.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu līdz 150 LVL piedāvā aizņemties bez maksas. Vienīgie izdevumi, lai tiktu pie pirmā bezmaksas aizdevuma ir reģistrācijas maksājums 0.01 LVL apmērā.
  3. Uz līdzīgiem noteikumiem aizņēmēji  var tikt pie bezmaksas kredīta arī crediton.lv. Aizņemties bez maksas šajā kredītu izsniegšanas uzņēmumā iespējams ievērojot sekojošus noteikumus: bezmaksas kredīts tiek piešķirts tikai jaunajiem klientiem; aizdevuma summa ir ne mazāka par 50 LVL; aizdevuma atdošanas termiņš ir ne īsāks par 2 nedēļām. Maksimālā iespējamā aizdevuma summa ir 100 LVL uz 30 dienām.
  4. Arī minicredit.lv ir iespējams aizņemties 100 latus uz mēnesi bez jebkādiem procentiem. Nosacījumi aizdevuma piešķiršanai ir sekojoši: aizdevums pieejams tikai fiziskām personām; aizņēmējam ir laba kredītvēsture, t.i., bez reģistrētiem parādiem parādnieku datu bāzēs; aizņēmējam ir nokārtotas visas saistības pret AS Minicredit; aizdevums tiek piešķirts Latvijas rezidentiem vecumā no 20 līdz 72 gadiem; aizdevums tiek piešķirts tikai ar pārskaitījumu uz aizņēmēja norēķinu kontu Latvijas Republikā reģistrētā bankā; aizdevuma pieteikumu var iesniegt internetā vai Latvijas Pasta nodaļās uzrādot personu apliecinošu dokumentu; atkārtotu aizdevuma pieteikumu var iesniegt, nosūtot SMS.
  5. Pirmais aizdevums par velti ir pieejams arī sohocredit.lv jaunajiem klientiem. Arī šeit aizņemoties summu līdz 150 LVL par pirmo aizdevumu nebūs jāmaksā, t.i., atpakaļ būs jāatdod tikai un vienīgi aizņemtie simts piecdesmit lati.

No šiem piemēriem redzams, ka bezmaksas kredītu klāsts ir pieejams visai plaši. Un šie nebūt vēl nav visi varianti, kur internetā dažu minūšu laikā tikt pie bezprocentu aizņēmuma. Šeit gan jāatgādina, ka aizņemties ieteicams vienīgi tad, ja ir pilnīgi skaidrs, ka kredītu varēsi atdot, jo bezmaksas kredīts nebūt nenozīmē to, ka tas nebūs jāatdod vai ka soda procenti netiks uzskaitīti, ja aizņēmums netiks atdots noteiktajā laikā.

Ja tev ir pieredze saistībā ar bezmaksas kredītiem, pastāsti par to arī  citiem! 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti