Bērnu drēbītes bez maksas

Bērnu drēbes par veltiMazuļa ierašanās pasaulē ir liels pārbaudījums gan pašam mazulim, gan arī jaunajiem vecākiem. Nereti mammām un tētiem pilnībā mainās līdzšinējās prioritātes, dienas ritms un veicamie uzdevumi, jo ir tik daudz jāuzspēj, lai tagad varētu parūpēties gan par sevi, gan arī par savu ģimeni. Viens no pirmajiem darbiem, kuram parasti tiek veltīta uzmanība, kad mazulis sevi pieteicis, ir drēbīšu sarūpēšana. Šajā reizē pastāstīšu kur un kā tikt pie bezmaksas drēbēm mazulim, ja dotajā brīdī ģimenes budžets vēl tikai pildās.

Kur dabūt bērnu drēbes bez maksas?

  1. Pirmā vieta, par kuru vēlos pastāstīt, kur iespējams meklēt bezmaksas drēbes bērniem ir atdodu.lv. Šī interneta vietne ir speciāli izstrādāta, lai cilvēki varētu viens otram atdot lietas, kuras tiem pašiem vairs nav vajadzīgas. Šeit interesenti var tikt ne tikai pie bērnu drēbītēm bez maksas, bet arī par velti iegūt savā īpašumā skrituļslidas, suni, grāmatas, rotaļlietas un daudzas citas noderīgas lietas gan jums, gan jūsu bērnam.
  2. Vēl drēbes un citas ar bērnu aprūpi saistītas lietas zīdaiņiem iespējams meklēt specializētos vecākiem domātos forumos. Jaunie vecāki parasti ir ļoti, ļoti atsaucīgi un cenšas viens otru visādi atbalstīt, tāpēc tikt pie bezmaksas bērnu drēbēm nav nemaz tik grūti. Arī šajās vietās ir iespējams meklēt un atrast ne tikai bērnu un zīdaiņu drēbes bez maksas, bet arī par velti sarunāt gāzes plīti, galdu, bērnu ratus, dīvānu un daudzas citas mājsaimniecībā noderīgas lietas. Latvijā zināmākie forumi jaunajiem vecākiem ir calis.lv, maminuklubs.lv, mammamuntetiem.lv, u.c.
  3. Vēl viens virziens, kurā iespējams meklēt bezmaksas drēbes mazulim, ir dažādas labdarības un reliģiska rakstura organizācijas. Šajā adresē ir uzskaitītas Rīgā darbojošās organizācijas, kuras ne tikai izsniedz, bet arī pieņem lietotus apģērbus un apavus – http://www.ld.riga.lv/lietotu-apgerbuapavu-pienemsanas-un-nodosanas-vietas-riga.html. Nododot apģērbus un apavus, tiem jābūt lietošanai derīgiem, tīriem. Savukārt atsevišķās organizācijās saņemot humānās palīdzības apģērbus un apavus jāuzrāda maznodrošinātās personas izziņa un personu apliecinošs dokuments (pase).

Kā redzams no iepriekš minētā, bērnu drēbītes bez maksas ir iespēja iegūt visai dažādos veidos un salt mazajiem ķipariem nepavisam nenāksies. 🙂

Ja arī tu zini pastāstīt, kā un kur tikt pie bezmaksas apģērba zīdainim vai bērnam, droši raksti komentāru! 😉

Saistītie raksti: Bezmaksas SMS

2 Responses to Bērnu drēbītes bez maksas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti