Atdošu bez maksas viedtelefonu HTC Wildfire

Atdošu bez maksas viedtelefonu HTC Wildfire pirmajam interesentam.

Lietots vairākus gadus, bet samērā labā stāvoklī. Ir maznozīmīgi vizuāli defekti gan uz ekrāna, gan korpusa aizmugurējās daļas. Baterija palietota. Salīdzinot ar jaunajiem modeļiem var šķist lēns, bet principā viss strādā – zvanīšana, sms, modinātājs, radio, aplikācijas, e-pasts, endomondo, utt. Ir arī iebūvēta LED spuldzīte tumsā, ko var spīdināt. Kamera gan tikai vienā pusē (aizmugurē).

Griežas un vecā Androīda eklēra versijas.  Svars- simtu astoņpadsmit grami. Ekrāns trīs komats divas collas (samērā neliels). Globālā pozicionēšanas sistēma strādā (var iečekoties Forskvērā). Kamerai pieci megapikseļi, bet bildes nav īpaši labas (sevišķi krēslā vai tumsā).

Atdošu bez maksas viedtelefonu HTC Wildfire

Ielikt var vienu simkarti. Mikrofons ir ok, bet skaņas ‘tumbiņa’ pašvaka, līdz ar to ja ej pa ielu, tad dzirdēt ir grūti. Var spēlēt spēles – visas Dimantiņu kārtošanas, Skudru spaidīšanas, mašīnītes, bērnu un bēbju spēles, macību spēles, un visi pārējie api ir pieejami Google Play veikalā, kur ir kaudzēm bezmaksas aplikāciju.

Ja pieslēdz pie tumbām, tad var klausīties skaļi radio pārraides gan WiFI, gan tarifu plāna ietvaros, to var darīt arī uz austiņām. Kompim var pieslēgties caur USB vadu, uzlādēt gan caur kompja USB gan arī caur sienas kontaktu. Caur kontaktu gan būs stipri ātrāka uzlāde.

Var iebāzt papildu SD karti, lai palielinātu atmiņu telefonā. Tīkls, protams, GSM.  Iespējams WIFI un arī blūtūzs.

Modelis skaitās A3333 – var papētīt sīkāk internetā tehnisko specifikāciju un gan jau arī jūtūbē ir arī kāds apraksta video, kur pastāsta vēl detalizētāk par šī verķa īpašībām.

Ražots ir Taivānā. Iegādāts ja nemaldos 2010. gadā – tātad 3+ gadi jau modelim sanāk. Var lietot visos tīklos. Nav nekādu ierobežojumu, nav nekas jālauž vai jākodē. Simkarte parastā – lielā, ne mikro mazā, kas tagad jaunajiem telefoniem.

Atdošu bez maksas viedtelefonu HTC Wildfire jebkuram, kam vajadzīgs šāds telefons, jo var būt noderīgs pirms izdot naudu par kādu jaunāku modeli, jo tad var saprast ko īsti prasās no jaunā telefona un ko nē.

Interesentiem rakstīt uz juhan1267@inbox.lv

One Response to Atdošu bez maksas viedtelefonu HTC Wildfire

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti