Arī “Spice” bērniem Lieldienās organizē bezmaksas pasākumus

Truši un zaķiNo 06.04.2012  līdz 09.04.2012 tirdzniecības vietās “Spice” un “Spice Home” laikā no pulksten 13:00 līdz 18:00 tiks rīkoti bezmaksas Lieldienu pasākumi bērniem. Katru dienu trīssimt ašākie bērni, kuri ņems dalību dažādās atrakcijās, balvā saņems Lieldienu dāvanu – rotaļlietu veikala Teddy Mountain mīksto rotaļu zaķi. Kopumā svētku laikā atrakcijās bērni varēs tikt pie 1200 zaķiem un citām dāvanām, par kurām gādās iepirkšanās centrs “Spice”.

Lai tiktu pie balvas, bērniem katrā atrakcijā būs jāsaņem zīmodziņš īpašā dalībnieku lapiņā, kas būs pieejamas abos tirdzniecības centros. Sakrājot 6 zīmodziņus, laimētājiem jādodas pie Lieldienu šūpolēm, kuras būs atrodamas pie “Spices” informācijas centra, kur bērnus un vecākus gaidīs Lieldienu zaķis ar balvām.

Tāpat bērni varēs izmēģināt roku dažādās radošās nodarbes – palīdzēt zirneklītim tikt pie sava portreta, ripināt olas un makšķerēt burkānus Lieldienu zaķim. Bērni minēs, kas dzīvo Lieldienu zaķa olā un olu rallijā kļūs par olu pilotu, bet savu attapību varēs pierādīt rotaļā Viltīgais zaķis.

Katru dienu plkst., 13.30, 15.30 un 17.30 pie Lieldienu šūpolēm tiks uzdota mīkla un dots starts vēl neredzētai detektīvu spēlei kopā ar vecākiem. Tās laikā kādā no “Spices” veikaliem jāatrod paslēpies īsts Lieldienu zaķis. Ja tas izdosies ātrāk par citiem, uzvarētāji varēs bez maksas vizināties ar Lido bērnu pilsētas vilcienu, izpriecāties rotaļlaukumā, kā arī baudīt citus pārsteigumus.

AVOTS: http://www.managimene.lv/izklaide/lieldienas_notiks_bezmaksas_bernu_atrakcijas_ar_davanam

Saistītie raksti: Bezmaksas SMS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti