05.04.2012 Turībā notiks bezmaksas lekcija par sociālajiem tīkliem biznesā

Sociālie tīkli05.04.2012, no 17:00 – 18:30 Biznesa augstskolas Turība C 214. telpā notiks bezmaksas lekcija “Sociālie tīkli biznesam – instruments pašreklāmai, biznesa kontaktu uzturēšanai, informācijas drošība sociālo tīklu ietvaros”. Lekciju vadīs Labklājības ministrijas projekta vadītāja Inese Barbare. Lekciju būs iespējams arī bez maksas skatīties tiešsaistes režīmā.

Bezmaksas lekciju ir aicināti apmeklēt ikvienas augstskolas studenti, absolventi, kā arī citui interesenti, kuri kāro uzzināt kaut ko vairāk par sociālo tīklu lomu uzņēmējdarbības veicināšanā, par sociālajiem tīkliem kā rīku reklāmas veidošanai un izplatīšanai, kā arī biznesa kontaktu  veidošanai un uzturēšanai. Tāpat lekcijā tiks aplūkota tēma par informācijas drošību sociālajos tīklos un citi ar interneta vidi saistīti aspekti.

Inese Barbare ir Latvijas Republikas Labklājības ministrijas projekta vadītāja, ieguvusi maģistra grādu izglītības vadībā un projektu vadībā Latvijas Universitātē (LU), bet šobrīd – doktorante izglītības vadībā Latvijas Universitātē.

Lektores galvenās kompetences jomas ir sociālie tīkli, NVO, biznesa partnerattiecību menedžments Eiropas Savienības projektos, starpkulturālā komunikācija, u.c.

Pieteikties pasākumam iespējams sūtot e-pastu uz maija.eglite@turiba.lv, norādot lekcijas nosaukumu, savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

AVOTS: http://www.turiba.lv/lat/dzive_turiba/aktualitates/ineses_barbares_bezmaksas_vies

Saistītie raksti: Bezmaksas SMS

One Response to 05.04.2012 Turībā notiks bezmaksas lekcija par sociālajiem tīkliem biznesā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Jaunākie raksti