Bezmaksas SMS

Sūti BEZMAKSAS SMS uz visu operatoru tīkliem ⇩ŠEIT⇩ !!!
Nekādas reģistrācijas un pilnīgi par brīvu!
Lai sūtītu īsziņas nav nepieciešams pieslēgums, kredīts vai telefons.

Video pamācība kā nosūtīt bezmaksas SMS uz visiem operatoriem Latvijā internetā no datora:

Citas bezmaksas SMS sūtīšanas iespējas internetā

Bezmaksas SMS nosūtīšana par velti ir iespējama izmantojot dažādus interneta resursus. Pirms sūtīt SMS bezmaksas, īpaši uz numuriem, par kuriem nezināt, pie kura operatora tie pieder, ļoti vērtīgi ir apmeklēt interneta vietni numuri.lv, kur iespējams noskaidrot tev interesējošā numura piederību kādam konkrētam tīklam / operatoram. Šajā interneta vietnē tiek parādīts ne tikai tas, kāda operatora pakalpojumus numura īpašnieks izmanto šobrīd, bet arī tas pie kāda operatora numura īpašnieks ņēmis pakalpojumus sākotnēji, kad savu numuru iegādājies.

Kad ir noskaidrots numura, uz kuru vēlaties sūtīt SMS bez maksas, operators jeb pakalpojuma nodrošinātājs, jums tālāk vienkārši jāizvēlas attiecīgā mājas lapa, no kuras sūtīt SMS bezmaksas.

Bezmaksas SMS Bite

Lai sūtītu bezmaksas SMS Bite telefona īpašniekam, jums jāapmeklē speciāla tālruņu operatora Bite mājas lapa, kas paredzēta bezmaksas SMS nosūtīšanai: http://www.bite.lv/lv/node/1078. Apmeklējot šo tīmekļa vietni, bezmaksas īsziņas iespējams sūtīt tikai „BITE Latvija“ klientiem. Nosūtāmo īsziņu skaits nav ierobežots. Vienas īsziņas sastādīšanai ļauts izmantot ne vairāk par 398 zīmēm. Lai ziņa adresātam tiktu pienācīgi nosūtīta, pirms bezmaksas SMS nosūtīšanas, nepieciešams ievadīt norādīto drošības kodu, lai bezmaksas īsziņu nosūtīšanas sistēma un šī pakalpojuma izmantotāji tiktu aizsargāti pret dažāda rakstura nesankcionētām darbībām. Pēc bezmaksas SMS nosūtīšanas, ziņas sūtītājs saņem apstiprinājumu par īsziņas veiksmīgu nogādāšanu adresātam, bet adresāts – parasti dažu sekunžu laikā saņem tevis sūtīto ziņu!

Bezmaksas SMS LMT (Okarte)

Lai nosūtītu bezmaksas SMS LMT jeb Latvijas Mobilā Telefona klientiem, bezmaksas īsziņas sūtītājam ir jāapmeklē LMT galvenā mājas lapa http://www.lmt.lv/lat/sakumlapa. Sūtīt SMS bez maksas šajā lapā iespējams izmantojot pogas “Sūti īsziņu!” un “Sūti MMS!” (pogas ir izvietotas lapas kreisajā slejā zem meklēšanas loga un svarīgākajām kategorijām). Līdzīgi kā sūtot bezmaksas SMS Bite klientiem, bezmaksas SMS no šīs lapas tiek attiecīgi nosūtītas tikai LMT pakalpojumu izmantotājiem, un, lai to izdarītu, pirms ziņojuma nosūtīšanas blakus pogai “Nosūtīt” norādītajā laukā jāievada drošības kods. Nosūtot SMS LMT bezmaksas, nosūtāmās ziņas maksimālais garums ir 143 zīmes. LMT SMS bezmaksas nosūtīšana un saņemšana parasti aizņem tikai dažas sekundes.

Kā jau tika minēts, līdztekus LMT bezmaksas SMS sūtīšanai interesentiem ir dota iespēja sūtīt par velti arī MMS ziņojumus. Tāpat kā sūtot SMS par brīvu uz LMT arī te sūtītājam attiecīgajos lauciņos jāievada saņēmēja tālruņa numurs, teksts (līdz tūkstoš zīmēm garš) un drošības kods. Papildus tam ziņojuma sūtītājs norāda sūtījuma tematu, kā arī var pievienot attēlu no sav pieejamās galerijas.

Bezmaksas SMS Tele2

Sūtīt bezmaksas SMS Tele2 pakalpojumu izmantotājiem ir iespējams izmantojot sekojošo mājas lapu: http://www.utils.trigger.ee/smssend.phtml?countlang=LV-LV. Lai sūtītu bezmaksas SMS no interneta šajā lapā telefona numuram jāsastāv no 8 cipariem un jāsākas ar divnieku. Bezmaksas īsziņas maksimālais garums var būt 143 simboli jeb rakstu zīmes. Tāpat kā divi iepriekšējie tālruņu pakalpojumu operatori arī Tele2 neuzņemas nekādu atbildību par bezmaksas īsziņas saturu. Lai nosūtītu ziņu un aizsargātu ziņas saņēmēju pret nesankcionētām darbībām arī šajā lapā pirms pogas “Nosūtīt!” nospiešanas lietotājam jāievada drošības kods.

Bezmaksas SMS Triatel

Nosūtīt bezmaksas SMS ir iespējams arī Triatel klientiem vai to paziņām un draugiem. Bezmaksas SMS sūtīšana iespējama apmeklējot sekojošu adresi: http://www.baltia.net/lv/messages. Pieļaujamais nosūtāmās īsziņas garums šajā lapā ir 140 zīmes.  Klientu ērtībai ir arī norādīts Triatel informatīvais tālrunis, uz kuru iespējams zvanīt iespējamo neskaidrību gadījumā.

Bezmaksas SMS Amigo

Uzņēmuma ZetCOM aprūpē esošais pakalpojums, ļauj sūtīt bezmaksas SMS internetā arī Amigo priekšapmaksas karšu īpašniekiem. Sūtīt SMS bez maksas iespējams apmeklējot sekojošu interneta adresi http://www.amigo.lv/#sms. Arī šeit SMS bezmaksas sūtīšanai nepieciešams ievadīt saņēmēja tālruņa numuru, īsziņas tekstu un drošības kodu, bet ziņas garums nedrīkst pārsniegt 137 simbolu skaitu.

Bezmaksas SMS uz visiem tīkliem

Ja jums kaut kādu iemeslu pēc neizdodas noskaidrot tālruņa operatora tīkla nosaukumu, uz kuru jums nepieciešama SMS sūtīšana bezmaksas vai augstāk minētās lapas dotajā brīdī nav pieejamas, ir iespējams izmantot universālu bezmaksas SMS ziņojumu nosūtītāju, kurš darbojas visos tīkos. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sūtīt SMS par brīvu LMT, TELE2, TRIATEL, AMIGO vai BITES klientam, SMS sūtīšana bez maksas notiks automātiski un tavs 143 zīmju garais ziņojums pats atradīs ceļu pie tā telefona operatora, kura pārziņā būs tevis ievadītais numurs. Arī šis serviss (http://sms.02.lv/send/bezmaksas/02-10/ID/) parasti īsziņas bez maksas nogādā saņēmējiem īsā laikā, tomēr jāņem vērā, ka dažkārt ziņas nosūtīšana arī aizkavējas.

Bezmaksas SMS

Ja arī Tev ir zināms kāds lielisks  bezmaksas serviss, ar kura palīdzību iespējams Latvijā vai ārzemēs nosūtīt īsziņu par velti, lūdzu, pastāsti par to arī citiem zemāk komentāros! Tā mēs palīdzēsim viens otram ietaupīt vēl efektīvāk!

______________________________________________________

Send FREE SMS throughout Latvia

Бесплатные SMS в Латвии

Unentgeltliche SMS nach Lettland

In case you need send free SMS messages to numbers maintained by the mobile operators functioning in Latvia (Bite, LMT, Tele2, Triatel, Amigo, Zelta Zivtiņa (ZZ)) you can freely use an application at the top of this page. Just enter a receiver’s telephone number, message’s text, your name and safety code. That is it! Your message will be sent to the owner of the inserted mobile number. To send messages you dont need use any local mobile services, have a cell phone, register or buy credits. The service is completely free of charge.

Statistika par 2013 .g.: Visbiežāk Bezmaksas SMS mājas lapu apmeklējuši cilvēki no Latvijas (Latvia), Anglijas jeb Apvienotās Karalistes (United Kingdom), Krievijas (Russia), Vācijas (Germany), Īrijas (Ireland), Ukrainas (Ukraine), Norvēģijas (Norway), Amerikas (United States), Zviedrijas (Sweden), Dānijas (Denmark), Austrijas (Austria), Nīderlandes (Netherlands), Šveices (Switzerland), Lietuvas (Lithuania), Igaunijas (Estonia), u.c. pasaules valstīm.

SMS for free in Latvia Republic

 

27 Responses to Bezmaksas SMS
 1. Liene Reply

  Paldies! Ļoti noderīgā lapa!

 2. tabita Reply

  Un kā ir bezmaksas SMS sūtīšanu uz ārzemēm?

  • Martins Reply

   Paldies par jautājumu. Drīzumā centīšos papildināt informāciju rakstā arī par SMS sūtīšanu uz/no ārvalstīm.

 3. Zane Reply

  Lieliski noder, kad beidzies kredīts telefonā!

 4. Ainārs Reply

  Un kā ir ar LMT adresātiem? LMT pēc noklusējuma visiem lietotājiem ir bloķēta SMS saņemšana no interneta.

  • Martins Reply

   Tad saņemšana vienkārši ir jāaktivizē.

 5. Jojo Reply

  SUPERRRRRRRRR
  santimu nekraasi, pie lata netiksi ….

 6. Juans Reply

  SMS par brīvu ir COOL!

 7. MrK Reply

  SMS par brīvu – iPhone! :)

 8. Una Reply

  kA VARU NOSUTIT SMS UZ lATVIJAS NUMURU

  • Martins Reply

   Izmantojot lapas augšpusē esošo saskarni.

 9. Emma Reply

  Paldies, ļoti laba lapa! :)

 10. KKUKULIS Reply

  PLIZ IEJ DRAUGOS. kukulis

 11. Edijs Reply

  riktigi super es majas iesledzu wi-fi un ja ko man vajag es maniem draugiem aisutu vestuli pa brivu ssssssssssuuuuuuuuupppppppeeeeeeerrrrrrrrr

 12. vitalik Reply

  eta super

 13. Adriāns Reply

  Es nevaru nosutit iszinu no BlackBerry Curve 8520

  • Martins Reply

   No smārtfouniem / viedtelefoniem laba aplikācija bezmaksas īsziņu sūtīšanai ir MightyText https://mightytext.net

 14. mara Reply

  cav

 15. total war rome 2 Reply

  Great website you have here but I was wondering if you knew of any
  forums that cover the same topics talked about
  in this article? I’d really love to be a part of community where I can get advice from other experienced individuals that share the same interest. If you have any suggestions, please let me know. Many thanks!

 16. Par Sms Reply

  Šis ir krietni vieglāk nekā rakstīt sms no telefona. Vismaz man testa režīmā uz savējo mobilo īsziņa aizgāja.

 17. Jana Reply

  loti noderiggs

 18. laura Reply

  kapes ces nevaru NOSUTIT UZ LMT PIESLEGUMA SMS ?

 19. Martins Reply

  Iespējams, ka saņēmējs nav aktivizējis opciju saņemt SMS no Interneta.

 20. krikis Reply

  uz lmt nevar nosuutiit taatad nerakstiet ka uz visiem operatoriem, suds, tiesi tas pats kas sms.lv

 21. Martins Reply

  Cik zinu, LMT pieslēguma īpašniekam ir jāaktivizē SMS saņemšanu no interneta, tad viss strādā

 22. maiga Reply

  Laba mājaslapa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Pēdējie raksti